Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu: Her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar! 84 milyonun sağlığıyla dalga mı geçiyorsunuz?

Davutoğlu: Her şeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar! 84 milyonun sağlığıyla dalga mı geçiyorsunuz?

Bir gün arayla PCR testleir hakkında yayınlanan iki farkıl genelgeye dikkat çeken Ahmet Davutoğlu, “Ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. 84 milyonun aklıyla ve sağlıyla dalga mı geçiyorsunuz?” dedi.

İçişleri Bakanlığı’nın yeni yayımladığı genelge ile dün kaldırılan “iç hat uçuşlarında tüm yolcular için PCR test zorunluluğu” geri gelmiş, uçakla şehirler arası seyahat edecek olan aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ve son 180 gün içinde Kovid-19 geçirmemiş kişilerden PCR testi istenilmesine devam edileceği bildirilmişti. Bu gelişmenin ardından Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, “Ali yazar Veli bozar” dedi.

İçişleri Bakanlığı‘nın yeni yayımladığı genelge ile dün kaldırılan “iç hat uçuşlarında tüm yolcular için PCR test zorunluluğu” geri gelmiş, uçakla şehirler arası seyahat edecek olan aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ve son 180 gün içinde Kovid-19 geçirmemiş kişilerden PCR testi istenilmesine devam edileceği bildirilmişti.

“ALİ YAZAR VELİ BOZAR”

Bu gelişmenin ardından Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu sosyal medya hesabından eleştiride bulundu. “Ali yazar Veli bozar” diyen Davutoğlu, “PCR testi zorunluluğunu dün yayınladıkları genelgeyle kaldırdılar, bugün uçak seyahatleri için yeniden getirdiler. Hesapsız, plansız iş yapıyorlar, ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. 84 milyonun aklıyla ve sağlıyla dalga mı geçiyorsunuz?” şeklinde mesaj gönderdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri