Ana SayfaTürkiyeBahçeli tehdit etmişti! Davutoğlu'ndan Karar gazetesine flaş ziyaret

Bahçeli tehdit etmişti! Davutoğlu’ndan Karar gazetesine flaş ziyaret

Bahçeli'nin tehditleriyle gündem olan Karar gazetesi ve yazarlarına en büyük desteklerden biri Ahmet Davutoğlu'ndan geldi.

Bahçeli’nin tehditleriyle gündem olan Karar gazetesi ve yazarlarına en büyük desteklerden biri Ahmet Davutoğlu’ndan geldi. Gazeteyi ziyaret eden Davutoğlu, gazetenin üstlendiği tarihi misyona dikkat çekti.

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, Selçuk Özdağ’a yönelik saldırının ardından yaptığı haberler nedeniyle hedef alınan KARAR yazarlarına destek ziyaretinde bulundu. Karar yazarlarına geçmiş olsun dileğinde bulunan Davutoğlu, gazetenin yazarları ve yöneticileriyle sohbet etti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, KARAR’ın İstanbul Sarıyer’de bulunan merkezini ziyaret etti. Davutoğlu’na Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Serkan Özcan, Genel Başkan Yardımcısı Kerim Rota, Genel Başkan Danışmanı Dinçer Türkmen ve  Gelecek Partisi İl Başkanı İsa Mesih Şahin eşlik etti.

Davutoğlu; KARAR Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras ile yazarlar Mustafa Karaalioğlu, Elif Çakır, Akif Beki ve Yıldıray Oğur’a “Geçmiş olsun” dileklerinde bulundu.

Davutoğlu: Karar gazetesi tarihi bir rol oynadı

Karar yazarları Taha Akyol, Elif Çakır ve Yıldıray Oğur’un yaşadığı talihsiz durumla ilgili yanlarında olduğunu bilinmesini istediğini söyleyen Davutoğlu, “Karar gazetesi bu süreçte tarihi bir rol oynadı. Toplumun önemli bir kesiminin vicdanını harekete geçirdi. Gazetenizin tarafsız yayın politikasını takdirle karşılıyorum ve Türkiye’nin önemli bir yayın organı olan Karar’ı ilgiyle okuyorum” dedi.

Karar Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras da Davutoğlu’na ziyareti için teşekkür etti.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri