Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu Konya'da dualarla karşılandı

Davutoğlu Konya’da dualarla karşılandı

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu Konya’da gece yarısı dualarla karşılandı. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Abdullah Başcı ve Feramuz Üstün’ün de eşlik ettiği Konya ziyaretinde Ahmet Davutoğlu’nu karşılayan gençlerin coşkusu sosyal medyada büyük ses getirdi.

Abdullah Başcı, Davutoğlu’nun Konya ziyaretinden çekilen kısa videoyu paylaştığı twitter mesajı büyük ses getirdi. Davutoğlu, bugün de Konya’da çok sayıda sivil toplu kuruluşuyla kritik temaslarda bulundu.

 

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, memleketi Konya’da, Şehit Aileleri Derneği, Gazeteciler Cemiyeti ve Konyaspor Kulübünü ziyaret etti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, memleketi Konya’da, Şehit Aileleri Derneği, Gazeteciler Cemiyeti ve Konyaspor Kulübünü ziyaret etti.

Beraberinde bazı partililerle ilk olarak Şehit Aileleri Derneğini ziyaret eden Davutoğlu, Dernek Başkanı Recep Pekdemir’e “Her zaman her bir şehit annesinin, babasının ve ailesinin emrindeyiz. Şehit aileleri partiler üstüdür.” dedi.

Bunun ardından Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Davutoğlu’na, Dernek Başkan Yardımcısı Erhan Dargeçit cemiyetin porselen tabağını hediye etti ve yerel basının sorunlarını içeren bir dosya sundu.

Ahmet Davutoğlu, daha sonra Konyaspor Kulübüne giderek Başkan Fatih Özgökçen’e, geçtiğimiz hafta trafik kazasında hayatını kaybeden futbolcu Ahmet Çalık için taziyelerini iletti.

Davutoğlu’na ziyaretleri sırasında Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Mevlüt Demir, Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve bazı partililer eşlik etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri