Ana SayfaTürkiyeArtık açıklayın! Davutoğlu'ndan Lütfi Elvan ve Mahir Ünal'a flaş çağrı

Artık açıklayın! Davutoğlu’ndan Lütfi Elvan ve Mahir Ünal’a flaş çağrı

MHP lideri Bahçeli'nin koalisyon görüşmeleri üzerinden kendisini köşeye sıkıştırmak için yaptığı açıklamaya yanıt veren Davutoğlu, Lütfü Elvan ve Mahir Ünal'a çağrıda bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, MHP lideri Bahçeli’nin koalisyon görüşmeleri üzerinden kendisini köşeye sıkıştırmak için yaptığı açıklamaya yanıt verdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin 2015 koalisyon görüşmeleriyle ilgili sözlerine cevap verdi: Lütfü Elvan, Mahir Ünal ve Ertan Aydın dürüst şahitlik ilkesinin gereğini yerine getirsin.

MHP’ye ‘iftira ile aranıza mesafe koyun’ çağrısı

Bahçeli ve MHP yönetimine bir kez daha seslenmek istiyorum: Nasıl şiddetle aranıza mesafe koyun dediysek; lütfen yalan ve iftira ile de aranıza mesafe koyun.

Sayın Bahçeli, siz bırakın 2015 koalisyon görüşmesinde neler konuşulduğunu, 10 kişinin katıldığı bir görüşmenin bir cümlesi bile mahrem olmaz, sır kalmaz…

Lütfü Elvan ve Mahir Ünal’a çağrı

Nitekim Sn. Faruk Çelik daha önce bu iddiaları gündeme getirdiğinizde orada bulunmanın ahlaki gereğini yaparak sizin Cumhurbaşkanına yönelik hakaretlerinize benim gerekli cevapları verdiğimi, sizin ise koalisyon tekliflerinin tümüne hayır dediğinizi dile getirdi.

Şimdi dünyevi ahlak ve uhrevi sorumluluk gerektiren dürüst şahitlik ilkesinin gereğinin heyetimizde bulunan Lütfü Elvan, Mahir Ünal ve Ertan Aydın tarafından da yerine getirilmesi hem benim hem de milletimizin hakkı ve beklentisidir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri