Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu medya ambargosunu kırıyor

Davutoğlu medya ambargosunu kırıyor

Gelecek Partisi, Türkiye’de siyasetin kurallarını değiştirmeye devam ediyor. 13 Aralık 2019’da kurulan parti yurt genelindeki teşkilatlanma çalışmalarını önemli ölçüde tamamladı.

Parti, geniş kitlelere ulaşıp halktan büyük ilgi gördüğü halde ulusal medya Gelecek Partisi’ne ve Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na ağır ambargo uyguluyor. Medya’da partinin açıklamaları görülmüyor, etkinliklerine yer verilmiyor.

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkan’ı Ahmet Davutoğlu bu medya ambargosunu sosyal medya üzerinden kırmaya hazırlanıyor.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAYINLAR BAŞLIYOR

Davutoğlu, deneyimli radyocu ve Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Ufuk Karcı’nın moderatörlüğünde sosyal medya üzerinden düzenli yayınlara başlıyor.

Her hafta yapılması planlanan yayınlarda, yurdun dört bir yanında vatandaşlarla röportaj yapılarak toplanacak soruların yanı sıra, sosyal medya üzerinden anlık olarak gelecek soruları da Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu yanıtlayacak. Davutoğlu ile Samimi Cesur Gelecek adıyla canlı olarak yayınlanacak program yaklaşık 1,5 saat süreli olacak.

İLK YAYIN 13 ŞUBAT’TA

İlk yayın 13 Şubat Perşembe günü Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nda saat 21:30’da yapılacak. Davutoğlu ile Samimi Cesur Gelecek programı Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun ve Gelecek Partisi’nin facebook, twitter, youtube ve instagram hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri