Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu TÜSİAD ile görüştü tasası eski Türkiye artığı Fatih Altaylı’ya mı düştü?

Davutoğlu TÜSİAD ile görüştü tasası eski Türkiye artığı Fatih Altaylı’ya mı düştü?

Ahmet Davutoğlu’nun itibarını zedelemek için fırsat kollayan eski Türkiye artığı Fatih Altaylı, yine terbiye sınırlarını aşan ifadelerle Davutoğlu’na sataştı. Eski Türkiye artığı imajını bilim programları sunarak gölgelemeye çalışsa da Fatih Altaylı’nın okuyucusuna güven vermek ve inanılır bir gazeteci olmak konusunda her zaman büyük handikapları oldu.

Özellikle son günlerini Ahmet Davutoğlu araştırmalarına ayıran, Davutoğlu’na karşı özel gizli bir hayranlık beslediğinden şüphelendiğimiz Fatih Altaylı, defalarca “Ahmet Davutoğlu’ndan bir şey olmaz” minvalinde cümleler kurmuş olsa da Ahmet Davutoğlu hakkında yazmaktan bir türlü kendini alamıyor.

Davutoğlu’nun uzun süredir TÜSİAD ile görüşmek istediğini belirten Altaylı, yazısının “Davutoğlu TÜSİAD’la buluşmuş” başlıklı bölümünde şu ifadeleri kullandı:

Parti kurma hazırlığındaki bir diğer isim, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu da epeydir TÜSİAD üyelerinden randevu istiyordu.

Ahmet Davutoğlu’na pek de özel bir hayranlığı olmayan TÜSİAD ise bu talebe biraz da yaz mevsimi olması nedeniyle çok sıcak bakmıyor, deyim yerindeyse Davutoğlu’nu atlatıyordu.

Ancak duyduğum kadarı ile bu buluşma en sonunda dün akşam gerçekleşmiş.

Davutoğlu, 20 kadar TÜSİAD mensubu ile buluşmuş ve fikirlerini, planlarını aktarmış.

TÜSİAD’çıları dinlemiş mi bilmiyorum.

Çünkü Ahmet Bey’in dinlemeyi değil, konuşmayı seven biri olduğunu biliyorum.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz