Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu ve Erdoğan aynı anda canlı yayında, işte er meydanı, işte izlenme...

Davutoğlu ve Erdoğan aynı anda canlı yayında, işte er meydanı, işte izlenme sayıları!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partilerinin sosyal medya kanalları üzerinden aynı anda canlı yayına çıkarken Davutoğlu Erdoğan'ın yaklaşık 20 katı izlenme sayısına ulaştı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısının ardından kameralar karşısına geçti. Davutoğlu’nun Gelecek Partisi’nin resmi YouTube kanalı üzerinden konuşmasını yaptığı yayına kullanıcılar yoğun ilgi gösterdi. İzlenme rakamları da Davutoğlu’na gösterilen ilgiyi açıkça gözler önüne sererken aynı dakikalarda AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da kameralar karşısındaydı.

AK Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığının Yeni Deniz Sistemleri töreni için kameralar karşısına geçerken, konuşması tıpkı Davutoğlu gibi partisinin resmi YouTube kanalı üzerinden canlı yayınla servis edildi.

Fark 20 misli!

Ahmet Davutoğlu’nun konuşmasını canlı olarak yüzlerce kişi takip etti. Bir ara anlıkta bin rakamını dahi geçen Davutoğlu’nun konuşma yaptığı esnada Erdoğan’ın konuşmasını takip edenlerin sayısı kendisine gönül verenleri adeta şok etti.

Davutoğlu’nun konuşmasını 442 kişinin canlı olarak takip ettiği anlarda Erdoğan’ı ise sadece 19 kişi izliyordu. Bu durum, sosyal medyada halkın kimden beklentisi olduğunu açıkça ortaya koyuyor şeklinde yorumlara neden olurken iktidar cenahından nasıl bir tepki geleceği ya da bundan sonrası için ne tip önlemler alacakları merak konusu oldu.

Canlı yayınların aktarıldığı bir diğer mecra olan Facebook’ta ise Gelecek Partisi liderini anlıkta yaklaşık 3 bin kişi takip ederken, Erdoğan 800 rakamında kaldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri