Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu: Zarrab denilen sahtekar derhal Türkiye'de yargılanmalı! İşbirlikçileri de hesap vermeli

Davutoğlu: Zarrab denilen sahtekar derhal Türkiye’de yargılanmalı! İşbirlikçileri de hesap vermeli

Gelecek Partisi Ankara Kongresi'nde konuşan Davutoğlu, "Zarrab denilen sahtekar derhal Türkiye'de yargılanmalı" dedi.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Ankara İl Kongresi’nde açıklama yaptı. Zarrab dosyasının Amerika’da yeniden gündeme getirilmesine dikkat çeken Davutoğlu, “Zarrab denilen sahtekar derhal Türkiye’de yargılanmalı” dedi.

Davutoğlu: Zarrab ve işbirlikçeleri yargılanmalı

Zarrab denilen sahtekar derhal Türkiye’de yargılanmalı, cezası Türkiye’de verilmeli. Zarrab ve işbirlikçileri kimlerse onlar da yargılanmalı. Türkiye’nin kaderi New York mahkemelerinin elinde olamaz

28 Şubat hatırlatması

Bugün ülkemizde tıpkı 28 Şubat yıllarında olduğu gibi iktidarın hoşuna gitmeyecek şeyler söyleyenlerin başına neler geleceği belli değildir. İfade hürriyeti fiilen ortadan kalkmıştır. Basın hürriyeti fiilen ortadan kalkmıştır.

Arada bir kafalarına yatmayan demokratik kararların çıktığı için AYM’ye bile tahammülleri yok. Yahu AYM bir hükümet sistemi kurumu değil ki bir yargı ve adalet kurumudur.

İktidara bakalım. 28 Şubat’ın ne kadar artığı varsa bu hükümet onlarla sarmaş dolaş. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ağzından artık Yeni Türkiye lafını duymuyorsunuz. Çünkü o eski Türkiye’nin sahipleriyle ortak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri