Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'dan Erdoğan'a flaş 'telefon' yanıtı

Davutoğlu’dan Erdoğan’a flaş ‘telefon’ yanıtı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Beni aramadılar” diyerek muhalefet liderlerini millete şikayet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi. Davutoğlu, “Şikayet eden Sayın Cumhurbaşkanı, bizim telefonumuza çıkmadı” diye konuştu.

Konya İl Başkanlığı açılış töreninde konuşan Davutoğlu, “İdlib’de 34 askerimiz şehit olduktan sonra ‘Beni aramadı’ diye muhalefet liderlerini şikayet eden Sayın Cumhurbaşkanı, bizim telefonumuza çıkmadı” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, geniş katılımla gerçekleşen Konya İl Başkanlığı açılış töreninde konuştu.

İdlib’deki saldırının ardından Erdoğan’ı aradığını belirten Davutoğlu, “27 Şubat gecesi, 34 şehidimizin olduğu gece bütün millet olarak ayaktaydık. O gece millet bir ses duymak istedi. Yönetimde olanlardan bir ses duymak istedik. Sabaha kadar bu sesi duyamadık. Bir eylem planı hazırladık. Bütün siyasi parti liderlerini aradık. Sayın Kılıçdaroğlu, Sayın Akşener ve Sayın Karamollaoğlu telefonumuza çıktı. Ancak muhalefet liderleri kendisini aramadı diye şikayet eden Sayın Cumhurbaşkanı telefonumuza çıkmadı” dedi. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri