Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'na bir engelleme de Hadim'de. AK Partili belediye platforma izin vermedi!

Davutoğlu’na bir engelleme de Hadim’de. AK Partili belediye platforma izin vermedi!

Teşkilatlanma çalışmalarının büyük bir hızla sürdüren Gelecek Partisi, cumartesi günü Konya İl Başkanlığı’nı Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı bir törenle hizmete sokmuş ardından dün yine Davutoğlu’nun katıldığı törenlerle merkez Selçuklu ve Karatay ilçelerinin binalarının açılışı gerçekleştirilerek Konya’daki teşkilatlanmasını çok kısa sürede tamamlayacağını göstermişti.

Bugün, yine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı bir törenle Konya’nın Hadim ilçesi binası hizmete sokulurken Genel Başkan Ahmet Davutoğlu açılış öncesi vatandaşlarla bir araya gelerek onlara kürsüden hitap etmek istedi. Gelecek Partisi Hadim ilçe merkezine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun vatandaşlara seslenmesi için bir platform kurma isteğini Hadim Belediyesi’ne iletti ancak olumsuz yanıt aldı.

Bunun üzerine Ahmet Davutoğlu da ilçe merkezinde bulunan bir yükseltiye çıkarak konuşmasını gerçekleştirdi. Böylece Hadim Belediyesi’nin ucuz planı tutmadı ve Ahmet Davutoğlu’nun Hadimliler ile bir araya gelmesini engelleyemedi. Yaklaşık 1000 kadar Hadimlinin doldurduğu alanda coşku en üst seviyedeydi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri