Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'na saldıran Ahmet Hakan'a yanıt Abdullah Başcı'dan geldi

Davutoğlu’na saldıran Ahmet Hakan’a yanıt Abdullah Başcı’dan geldi

Ahmet Hakan Sakarya’da 12 yaşındaki çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla tutuklanan Eyüp Fatih Şağban üzerinden Ahmet Davutoğlu’nu sorumlu tutmuştu. Hakan'a bir yanıt da Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Başçı'dan geldi

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, dün kaleme aldığı köşe yazısında Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu iğrenç bir olayla ilişkilendirmeye yeltenmişti.

12 yaşıdaki kız çocuğunu taciz suçlamasıyla cezaevine konan sahte şeyhin geçmişte Erdoğan’ı çok çamlar deviriyor diye hedef aldığı belirtti.

Hemen ardından da Ahmet Davutoğlu’nun adını anarak tecavüzcü şeyhin AK Parti hükumetinin maneviyatını Ahmet Davutoğlu’na teslim ettiğini söylediğini belirterek Gelecek Partisi liderini tecavüzcü şeyh ile aynı kefeye koyma hadsizliğine girişti.

Dün bu haberimizin ardından Gelecek Partili Kani Torun, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden konuya tepki göstererek “Tamam bu dönemde medyada ahlaki düzey aramıyoruz, yalakalıkta limit aşımı var o da kabul, ama bu meseleyi nasıl oldu da 4,5 yıl önce hükümetten ayrılan A Davutoğlu’na bağlamayı becerdin Ahmet Hakan? Artık CB uçağında şöfor mahalli garanti:) İyi uçuşlar diliyorum” sözleriyle Hakan’a tepki göstermişti.

Abdullah Başçı: İnsanda biraz haysiyet olmalı!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı da Ahmet Hakan’a Twitter üzerinden sert sözlerle tepki gösterdi. Başcı, “İnsanda biraz onur ve haysiyet olmalı bu kadar alçalmamalı.yalakalığın,yağcılığın kişilik bozukluğunun Dalkavukluğun zirve yaptığı yer.Ahmet Hakan” diyerek Ahmet Hakan’a yanıt verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri