Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu’na sallarsın, Arınç’a racon kesersin… Serhat Albayrak’a gelince dut yemiş bülbülsün ama...

Davutoğlu’na sallarsın, Arınç’a racon kesersin… Serhat Albayrak’a gelince dut yemiş bülbülsün ama Metiner

Mehmet Metiner Medya Notu’nda en son Melih Gökçek için “Parsel parsel Ankara’yı sattı” sözleriyle haber olmuştu. Bu sözleri “Gökçek neden başkanlıktan alındı” sorusuna cevaben söylemişti.

Kendince kurduğu bir rüyalar aleminde yaşayan Mehmet Metiner’in gözünün ne kadar kara olabileceği aslında kısa süre önce ortaya çıkmıştı. 

Çok kısa bir zaman önce Ahmet Davutoğlu’na İstanbul Sözleşmesi üzerinden iftira atan kısa sürede bu iftirasını kabul edip özür de dileyen Mehmet Metiner, konu Pelikancılara ve Serhat Albayrak’a gelince bir şekilde dut yemiş bülbüle dönüyor.

AK Parti’ye yakın gazetelerin yayın yönetmenlerine ‘kibirli’ diyen ancak bir türlü isim vermeyen Mehmet Metiner son olarak Bülent Arınç’ı hedef aldı.

A Haber’in “Sizi bu akşam yayına bağlayacağız” deyip dakikalarca beklettiği Mehmet Metiner, söz konusu Serhat Albayrak olunca diyebilecek tek kelime bile bulamıyor. Ancak Arınç gibi yıllarını AK Parti’ye vermiş ancak son zamanlarda açık hedef haline gelmiş birine saldırmaktan da kendini alamıyor.

Hatırlanacağı gibi A Haber tartışmasında karşısına Mehmet Barlas’ın işsiz oğlu Cemil Barlas’ı almış ancak kısa sürede büyük bir pişmanlıkla geri adım atmıştı.

Mehmet Metiner Bülent Arınç’a saldırdı

Kendince kolay hedef olarak gördüğü Bülent Arınç ortada olduğu için muhtemelen saldırmata beis görmeyen Mehmet Metiner, Arınç’a çok sert sözlerle yüklendi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri