Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'ndan 18. yıl mesajı: Bir hareket kendi tarihini reddetmeye başlamışsa artık kendini...

Davutoğlu’ndan 18. yıl mesajı: Bir hareket kendi tarihini reddetmeye başlamışsa artık kendini tasfiye etmeye başlamış demektir

Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin 18. yıl kutlamalarına çağrılmama meselesi hakkında konuştu. Ahmet Davutoğlu “Bir hareket kendi tarihini reddetmeye başlamışta artık kendini tasfiye etmeye başlamış demektir” dedi.

Her şeyi beklerdim de tarihin hafızasını silmek suretiyle bizi insanlara unutturabileceklerini zannetme çocukluğunu beklemezdim. 2015-2016 AK Parti tarihinde yok. Bu bana ya da arkadaşlarıma karşı bir tutum değil sadece. İlçe teşkilatlarından mahalle teşkilatlarına kadar emek vermiş bütün arkadaşlarıma yapılan en büyük haksızlıktır. Bir hareket kendi tarihini reddetmeye başlamışta artık kendini tasfiye etmeye başlamış demektir. Bu politbüroda görülürdü. Tarihi değiştiremezsiniz. Tarih oradadır. Siz istemeseniz de oradadır. Karşınıza çıkar ve kendini size hatırlatır.

Benim bırakın televizyonlara çıkmam 3 yıl adımın zikredilmesi bile yasaklandı. Çok acıdır 15 Temmuz şehitlerimizin düğününde Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikteydik. Fotoğrafın tam bizim olduğumuz yeri kesiliyor. Bu çocukluğa karış sadece tebessüm için söylüyorum. Bazı arkadaşlarımı 18. yılla ilgili görüntüler üzdü. Ama beni üzmedi ve şaşırtmadı da. Çünkü 3 yılda buna alıştık.

AK Parti milletin partisi olursa yaşar. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz