Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'ndan Başkan Kurtkaya'ya anlamlı ödül

Davutoğlu’ndan Başkan Kurtkaya’ya anlamlı ödül

Gelecek Partisi Batın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Türkiye geneli kongre sürecini ve teşkilatlanma yapısını tamamlayan ilk il olması nedeniyle birincilik plaketi aldı

Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenen plaket törenine Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Dilara Alp ile katılan Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, ödül töreninde yaptığı açıklamada, “İnandık, inancımız sayesinde de önümüze çıkan tüm engelleri birer birer bertaraf ederek hedefimize ulaşmak için emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bu bağlamda çizdiğimiz hedefe giden yolun bir aşamasını başarıyla tamamlamanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Kurtkaya, sözlerine şöyle devam etti:

“Çalışmalarımızda desteğini esirgemeyen tüm teşkilat mensuplarımıza, üyelerimize teşekkür ediyorum. Gelecek Milletin olacaktır. Milletin geleceğinin birileri tarafından heba edilmesine, Milletin geleceği ile kumar oynanmasına müsaade etmeyeceğiz. Bugün ülkemizde memurumuzun, işçimizin, köylümüzün, sosyal hizmete muhtaç kardeşlerimizin, şehit yakınlarımızın, gazilerimizin hatta ve hatta kurumlarda müdürlük mertebesine ulaşmış müdürlerimizin sorunları yok mu tabi ki var. Bu sorunları çözmek istemeyip her seçimde çözeceğini vaat edip, bu çözümsüzlükten beslenip kendi siyasi ikbal istikbalini düşünen siyasetçiler olduğu sürece çözüm beklemek bu kesimleri yavaş yavaş umutsuzluğa itmektedir. Kimse umudunu yitirmesin Gelecek kadroları Rabbimin emriyle iktidara gelecek. Ülkede çözüme kavuşmamış hiçbir sorun kalmayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle teşkilatımıza bu ödülü layık gören Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza, Gelecek Kadrolarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri