Ana SayfaTürkiyeManidar ziyaret... Geçen hafta Davutoğlu Erzurum'daydı! Erdoğan da soluğu Erzurum’da aldı

Manidar ziyaret… Geçen hafta Davutoğlu Erzurum’daydı! Erdoğan da soluğu Erzurum’da aldı

AK Parti'nin kalesi olarak bilinen Erzurum'a Davutoğlu'nun geçen hafta yaptığı ziyaretten hemen sonra bu kez Erdoğan şehirdeydi.

AK Parti’nin kalesi olarak bilinen Erzurum’a Davutoğlu’nun geçen hafta yaptığı ziyaretten hemen sonra bu kez Erdoğan şehirdeydi.

Geçen hafta Ahmet Davutoğlu liderliğinde Erzurum’a çıkarma yapan Gelecek Partisi, şehri  ilçe ilçe gezmişti. AK Parti’nin kalesi olarak anılan Erzurum adeta Davutoğlu’nu bağrına bastı. Tekman, Hınıs, Karayazı, Karaçoban ve Köprüköy ilçelerini ziyaret eden Davutoğlu’ndan bir hafta sonra şehri bu kez Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaret etti.

Erdoğan, AK Parti Erzurum Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, “Erzurum’a eli boş gelmedik. Bugün gerçekleştireceğimiz toplu açılış töreninde 9.5 milyar lirayı bulan projeleri Erzurum’un istifadesine sunacağız” dedi.

Erdoğan’ın Erzurum mesajları

Eruzurum hep olduğu gibi yine hizmet ve eser siyasetini AK Parti’nin kardeşlik siyasetini tercih etti. Her seçimde Palandöken Dağı gibi yanımızda duran kardeşlerimiz var.

Pazartesi günü Kıbırıs’a gideceğiz, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük ve mübarek Kurban Bayramı’nı Kıbrıs Türk halkı ile idrak edeceğiz.

Nasıl diğer illerimize giderken müjdeyle gidiyorsak, Erzurum’a da elimiz boş gelmedik. Toplu açılış töreni ile toplam değeri 9.5 milyarı bulan hizmet ve projeyi Erzurum’a sunacağız.

Biz 13 milyon 500 bini aşan üye sayısı ile Türkiye’nin en büyük ailesiyiz. Bu harekette ilçe başkanının görevi ne kadar önemliyse sandık müşahidinin de sorumluluğu aynı önemde büyüktür.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri