Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'ndan inanılmaz performans! 12 gün 14 şehir!

Davutoğlu’ndan inanılmaz performans! 12 gün 14 şehir!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin programları kapsamında 12 günde tam 14 şehirde esnaf, STK ve vatandaşlarla bir araya geldi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin kongre, il danışma kurulu, yerel basın, sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri programı kapsamında 12 günde, Türkiye’nin en doğusundan batısına kadar tam 14 şehir ve 20’ye yakın ilçeyi ziyaret etti.

Maratonuna 29 Mart’ta İstanbul’da Eyüpsultan İlçe Kongresi ile başlayan Gelecek Partisi liderinin bir sonraki durağı ise Kütahya oldu. Burada partisinin il kongresine katılan Ahmet Davutoğlu, partisinin başkanlık kurulu toplantısına da başkanlık etti.

Gelecek Partisi Eyüpsultan İlçe Kongresi

Gelecek Partisi Kütahya İl Kongresi

Davutoğlu, partisinin il kongresinin ardından Kütahya’da esnaf ve vatandaşla bir araya geldi.

Resim

Iğdır

Ahmet Davutoğlu’nun bir sonraki durağı ise Türkiye’nin en doğusu olan Iğdır oldu. Davutoğlu, burada partisinin il teşkilatı ve genel başkan yardımcılarıyla birlikte kentin cadde ve sokaklarını dolaşarak esnafın ve vatandaşın derdini dinledi. Davutoğlu, daha sonra partisinin il kongresine katıldı.

Resim

Aksaray

Iğdır’dan Ankara’ya dönen Ahmet Davutoğlu, burada bir gün kaldıktan sonra Aksaray’a geçti. Aksaray’da TV 68’in konuğu olan Gelecek Partisi lideri, burada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Davutoğlu, daha sonra sivil toplum kuruluş temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya gelerek Aksaray’ın sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini aktarma fırsatı buldu.

Davutoğlu, programların ardından kentte esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Resim

Adana

Aksaray’daki temaslarının ardından Adana’ya geçen Ahmet Davutoğlu, partisinin Kozan 1. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Burada muhteşem bir karşılamayla kongre alanına giden Gelecek Partisi Genel Başkanı, Sarıçam, Kozan, İmamoğlu, Yüreğir ilçelerini de ziyaret ederek esnaf ve çiftçiler ile bir araya geldi.

Resim
Resim

Davutoğlu, daha sonra Koza TV’nin konuğu olarak gündeme ilişkin görüş ve önerilerini paylaştı.

Ataşehir

Adana’dan sonra İstanbul’a geçen Ahmet Davutoğlu, partisinin Ataşehir İlçe Kongresi’ne katıldı.

https://twitter.com/Ahmet_Davutoglu/status/1379061942510321667?s=20

Ankara

İstanbul’un ardından Ankara’ya giden Davutoğlu, partisinin genel merkezinde ABD’nin Ankara Büyükelçisi David M. Satterfield’i kabul etti.

Resim

Kahramanmaraş

Ankara’dan sonra Kahramanmaraş’a giden Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi’nin İl Danışma Kurulu toplantısına başkanlık ederken gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Davutoğlu, diğer illerde olduğu gibi burada da şehrin sokak ve caddelerinde esnaf ve vatandaşı ziyaret etti. Kahramanmaraş’ta yoğun ilgiyle karşılanan Gelecek Partisi lideri, tarım, ekonomi, eğitim gibi alanlarda partisinin çözüm önerilerini paylaştı.

Resim

Davutoğlu, kentteki programlarının ardından Tivi 46’da Gündem Özel programında İbrahim Karadeniz’in sorularını yanıtladıktan sonra akşam saatlerinde kentteki sivil toplum kuruluş temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Kilis

Maraş temaslarının ardından sınır kenti Kilis’e geçen Davutoğlu, burada partisinin il başkanlığını açtı. Kilis caddelerinde gezen Gelecek Partisi lideri, esnaf ve vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Davutoğlu, burada partisinin il teşkilatına da hitap etti.

Resim

Gaziantep

Kilis’in ardından Gaziantep’e geçen Ahmet Davutoğlu’na partisisin çok sayıda genel başkan yardımcısı, teşkilat mensubu, kurucular kurulu üyesi ve bölgedeki teşkilat mensupları da şehirdeki programlar esnasında eşlik etti.

Davutoğlu, Gaziantep’te ilk olarak kentteki STK, kanaat önderleri ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelerek şehrin sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini aktarma fırsatı buldu.

Daha sonra Gaziantep’in Nizip ilçesine geçen Ahmet Davutoğlu, burada partisinin ilçe başkanlık binasının açılışına katıldı.

Resim
Resim
https://twitter.com/Ahmet_Davutoglu/status/1380502145817059350?s=20

Şanlıurfa

Davutoğlu’nun Şanlıurfa’daki ilk durağı Birecik ilçesi oldu. Şanlıurfa girişinde muhteşem bir konvoyla karşılanan Gelecek Partisi lideri, burada partisinin ilçe başkanlığı açılışına katıldı. Ahmet Davutoğlu, ilçe başkanlığının önünde otobüsten partililere hitap etti. Açılış adeta bir miting havasında gerçekleşirken yaklaşık iki bin civarında vatandaş Davutoğlu’nu dinlemeye geldi.

Davutoğlu, daha sonra Güneydoğu TV’de Siyasetin S’si programına katılarak bölgenin ve kentin sorunlarını ortaya koydu, partisinin çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaştı.

Gelecek Partisi lideri, Şanlıurfa temasları kapsamında yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Ziyaret ettiği her ilde olduğu gibi burada da kentin cadde ve sokaklarına inen Davutoğlu, esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Gelecek Partisi lideri Şanlıurfa’da yoğun ilgiyle karşılandı.

Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri