Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'ndan millete 'köpek' diyen AK Partili vekile cevap: Dün millete bidon kafalı...

Davutoğlu’ndan millete ‘köpek’ diyen AK Partili vekile cevap: Dün millete bidon kafalı diyorlardı bugün daha da ileri giderek küfür ediyorlar

Berat Albayrak'ı korumak için vatandaşlara ‘köpek’ diyen AK Partili Celalettin Güvenç’e cevap Ahmet Davutoğlu’ndan geldi.

Ahmet Davutoğlu Celalettin Güvenç’i eleştirdi. Ekonomiyi eleştiren vatandaşlara ‘köpek’ diyen AK Partili Celalettin Güvenç’e cevap Ahmet Davutoğlu’ndan geldi.

Davutoğlu: Daha da ileri gidip millete küfür ediyorlar

Kendilerini eleştiren, hesap soranlara bir milletvekili maalesef köpeklerin havalaması diyor. Okuduğum zaman nereden nereye geldik diye düşündüm. Bu iktidarın geldiği yer işte burası. Sen ne hakla millete böyle hakaret edersin. Dün birileri bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam diyordu. Bunlar daha da ileri giderek vatandaşa doğrudan küfür edip hakaret ediyor. Vatandaşın görevidir hesap sormak.

Ne olmuştu?

Dolar ve eurodaki yükseliş sürerken, sosyal medyada yurttaşlar ekonominin başında olan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı istifaya davet etti. Ardından sosyal medyada Albayrak’ı sahiplenme kampanyası başlatıldı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç’ten tepki çeken bir paylaşım geldi.

Güvenç, “Köpekler havladı diye atlar ölmez #BeratAlbayrakYanındayız” paylaşımında bulundu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri