Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'ndan Orhan Uğuroğlu'na geçmiş olsun ziyareti

Davutoğlu’ndan Orhan Uğuroğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz cuma günü saldırıya uğrayan gazeteci Orhan Uğuroğlu'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz cuma günü evinin önünde eli sopalı bir grup tarafından darbedilen Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu’nu evinde ziyaret etti.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve gazeteci Afşin Hatipoğlu ile beraber aynı gün darbedilen Uğuroğlu, saldırıyı hafif sıyırıklarla atlatmıştı.

Eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Uğuroğlu’nu ziyaret eden Gelecek Partisi lideri, burada Uğuroğlu ve eşi tarafından karşılandı. Bir süre sohbet eden ve son gelişmelere ilişkin görüş alışverişinde bulunan Davutoğlu ve Uğuroğlu, ziyarete ilişkin sosyal medya hesaplarından da paylaşımda bulundular.

Ahmet Davutoğlu, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: Alçakça bir saldırıya uğrayan Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi dostum Orhan Uğuroğlu ve değerli ailesine, eşim Sare hanımla birlikte geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Bağımsız gazetecilerin yazdığı gerçeklerden korkanlar kaybetmeye mahkumdur!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri