Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'nu hapisle tehdit eden iktidar tetikçisi Ahmet Kekeç'e yanıt Bahadır Kurbanoğlu'ndan geldi

Davutoğlu’nu hapisle tehdit eden iktidar tetikçisi Ahmet Kekeç’e yanıt Bahadır Kurbanoğlu’ndan geldi

Akşam yazarı Ahmet Kekeç, kayyum meselesine ilişkin eleştiriler yönelten Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'nu hapse atılmakla tehdit etti, yanıt Bahadır Kurbanoğlu'ndan geldi

Akşam yazarı Ahmet Kekeç, bugünkü köşesinde Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun yargılanacağını söyleyerek hapse gireceğine iddia etti.

Akşam’da bugün yayınlanan Davutoğlu da yargılanacak başlıklı yazısında Davutoğlu’nun, iktidarın kayyum uygulamalarını eleştirmesini köşesine taşıyan Kekeç, akıllara zarar ifadeler kullandı.

Yazısında “Peki Davutoğlu’na ne olur? Bugün yaptığı açıklamalara ve etrafa yaydığı sevimli gülücüklere bakmazlar. Dönemin Başbakanı olarak büyük sorumluluğa sahip olduğu için, yargılar ve içeri tıkarlar.” ifadelerini kullanan Ahmet Kekeç, aklı sıra Davutoğlu’nu terör destekçisi gibi gösterdi.

“Anlayamadığım bir şey var: Bu beyler neden kınama ve destek kuyruğuna girdiler? Bu acul gayretin arkasında ne var? Kınayan, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu… Kınanan, bir zamanlar kendilerinin de yer aldığı siyasi oluşum… Yani AK Parti… Buna Meral Akşener’i de dahil edebiliriz.” diyen Kekeç’ ise yanıt Gelecek Partili Bahadır Kurbanoğlu’ndan geldi.

Kekeç’in yazısına kişisel Twitter hesabı üzerinden yanıt veren Kurbanoğlu şunları söyledi:

“Elma ile armutu harman yapıp Davutoğlu’nun internetten yaptığı açıklamaları da sansürleyip 6 yıl önceki olayın suistimalini de sos yapıp ortaya bir salata servis etmiş! “Devlet unutmaz!” diye de eklemiş. Halk da unutmaz! Hele 3 kuruşa vicdan sömürenleri!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri