Ana SayfaTürkiyeDavutoğlu'nun aklını aldığı Akit ekibi, hala kendine gelemedi!

Davutoğlu’nun aklını aldığı Akit ekibi, hala kendine gelemedi!

Geçtiğimiz haftalarda Ahmet Davutoğlu’nu konuk edip terbiye dışı bir üslupla ahlaksızlığın sınırlarını zorlayan Akit TV ekibi, canlı yayında ağzının payını almış kendisini tüm Türkiye’ye kendini rezil etmişti.

O günden bu yana pek ortalarda gözükmeyen sunucu Fatin Dağıstanlı ve yazar Ali İhsan Karahasanoğlu dün deyimi yerindeyse adeta yeniden hortladılar. Davutoğlu’nu konuk ettikleri yayından beri ilk kez ortaya çıkan ikili, birlikte yaptıkları yayında normallikten uzak davranışlar sergilediler. İzleyenler “bunlar iyice delirmiş” yorumu yapmaktan kendini alıkoyamazken sunucu Fatin Dağıstanlı tuhaf hareketleriyle izleyenlerin kanını dondururken, yazar Ali İhsan Karahasanoğlu’nun ise çıtı çıkmadı. Davutoğlu’nun kendisine “Sizin dilinizle beyniniz arasında sağlam bir ilişki var mı?” şeklinde bir soru yönelttiği Karahasanoğlu’nun, hiç ses çıkarmadan boş gözlerle ekrana baktığı gözlendi.

Milli Gazete’nin sürmanşetten verdiği haberi yorumlayan Dağıstanlı ise, Mısır’ın idam edilmiş devlet başkanı Mursi’nin hikayesini konu alan haberi yorumlarken, haberden Erdoğan’a bir tehdit olduğunu iddia etti. Akli melekelerini yitirdiği gözlenen Dağıstanlı, sadece habere ilişkin yorumlarıyla değil beden diliyle de izleyenleri endişeye sevk ederken sosyal medyada “Bunlar Davutoğlu’ndan sonra bu hale geldi” yorumlarına neden oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri