Ana SayfaTürkiyeTerbiyesiz adam! AK Partili trol kontrolden çıktı Bülent Arınç'ın kızına dil uzattı

Terbiyesiz adam! AK Partili trol kontrolden çıktı Bülent Arınç’ın kızına dil uzattı

AK Parti trolü Abdurrahman Uzun, Pelikancıların da desteğiyle Bülent Arınç’ı hedef aldı. Bülent Arınç'a ağza alınmayacak hakaretler savurdu.

AK Parti trolü Abdurrahman Uzun, Pelikancıların da desteğiyle Bülent Arınç’ı hedef aldı. İşi bel altına kadar indiren Abdurrahman Uzun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dava arkadaşı Bülent Arınç’ın kızının FETÖ’nün kucağından kalkmadığını söyledi.

Arınç’ın Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş hakkındaki sözleri tartışılmaya devam ederken Abdurrahman Uzun adındaki bir trol yüz kızartan, ağza alınmayacak çirkin hakaretlerle Arınç’a saldırdı.

Abdurrahman Uzun Bülent Arınç’a hakaretler yağdırdı

AK Parti trolü Abdurrahman Uzun’un Bülent Arınç’ı hedef alan, yerden yere vuran, namusuna dil uzatan sözleri adeta şok etkisi yarattı. Uzun için AK Parti’den bir açıklama gelip gelmeyeceği merak konusu.

İşte Abdurrahman Uzun’un Arınç’ı hedef aldığı o skandal sözleri…

Tüm bu kaotik günlerin içinde ülkeye hizmetlerinden çok açıklamalarıyla, ağlamalarıyla, o kişisel atışmalarıyla, ve FETÖ gibi PKK gibi terör örgütlerinin mensuplarına mavi boncuk dağıtmasıyla tanıdığımız Bülent Arınç’ın çıkışlarını mı konuşacağız?

Tam seçimlerin arefesinde televizyon televizyon gezip güya Melih Gökçek’e çakacağım ayaklarına sarf ettiği sözleri daha sindirememişken bu davanın mensupları şimdi yine adamın beynine kan sıçramasına neden olacak, yeter be adam, bıktık senden de senin tespitlerinden de senin akıl vermelerinden de o pis pis ekranda sırıtmalarından da bıktık dedirtecek bir açıklama daha yaptı Bülent Arınç.

Yine mağdur edebiyatı, yine ajitasyon, yine mensubu olduğu camiaya kazık atma, yine karşı mahalleye şirin gözükme yine kelime oyunları.

Bu tarz adamların bütün adamları FETÖ’nün kucağından kalkmayan damatları, kızları eski arkadaşlarıdır.

Bunaldık artık, yorulduk ve dayanamıyoruz artık. Yorulduk ve dayanamıyoruz. Buradan feryat ediyoruz, yeter. Bu adamı ekranda veya senin yanında gören gençler çıldırıyor reis. Saçını başını yoluyor, günaha giriyor bu gençler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri