Ana SayfaMagazinDeli Yürek Zeynep yeni filmi ne? Zeynep Tokuş uzun süre sonra setlere...

Deli Yürek Zeynep yeni filmi ne? Zeynep Tokuş uzun süre sonra setlere dönüyor

Deli Yürek Zeynep yeni filmi ne? Zeynep Tokuş'un yeni filmi! Deli Yürek'in başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile paylaşan Zeynep Tokuş, tekrar setlere dönüyor. Detaylar haberimizde!

Deli Yürek Zeynep yeni filmi ne? Zeynep Tokuş uzun süre sonra setlere dönüyor! Deli Yürek’in başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile paylaşan Zeynep Tokuş, tekrar setlere dönüyor. Detaylar haberimizde!

Deli Yürek Zeynep yeni filmi ne

Türk televizyon tarihinin efsaneleri arasında yer alan Deli Yürek’in başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile paylaşan Zeynep Tokuş, uzun senelerin ardından setlere tekrar dönüyor. Başarılı oyuncu Zeynep Tokuş, Aşkın Kıyameti filminde rol alacak.

Uzun süredir film ve dizi setlerinden uzakta kalan Zeynep Tokuş, sonunda bir proje içine sindi ve teklifi kabul etti. Ünlü oyuncu ödüllü yönetmen Hilal Saral’ın önümüzdeki hafta çekimlerine başlayacağı BKM yapımı “Aşkın Kıyameti” filminde rol alacak.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı filmde ayrıca Pınar Deniz, Boran Kuzum, Yiğit Kirazcı, Seda Türkmen ve Musa Uzunlar oynayacak.

Zeynep Tokuş’un film ve dizileri

Ayrılık (2009) – Tehmine

Umut (2009) – Suna Ergin

Kardelen (2008) – Miray

Beyaz Melek (2007) – Nazlı

Vizontele Tuuba (2003) – Asiye

Eski Şehrin İnsanları (2003) – Nedime Hanım

Hırçın Menekşe (2003) – Deniz

Yazgı (2001) – Sinem

Vizontele (2001) – Asiye

Deli Yürek (1998-2001) – Zeynep

Zeynep Tokuş kimdir?

Zeynep Tokuş 1977 yılında Ankara’da doğdu. Sinema ve dizi oyuncusu olan Zeynep Tokuş, evlendikten sonra yoga eğitimi aldı ve yoga eğitmenliğine başladı. Türkiye, Zeynep Tokuş’u başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile paylaştığı Deli Yürek dizisiyle tanıdı.

Zeynep Tokuş, 1998 Star TV Güzellik Yarışması’nda birinci olmuştur. 1999 yılında Deli Yürek adlı dizide Zeynep rolünü canlandırarak oyunculuğa adım attı. Yazgı (2001) filmindeki rolüyle 13. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri