Ana SayfaMagazinDemet Akalın ile Tiktokçu ile neden kavga etti? Demet Akalın "Soyguncu" dedi

Demet Akalın ile Tiktokçu ile neden kavga etti? Demet Akalın “Soyguncu” dedi

Demet Akalın ile Tiktokçu ile neden kavga etti? Demet Akalın "Soyguncu" dedi! Demet Akalın'ın kızı Hira'nın, Tiktokçu Özgür Balakar'a 7 bin TL göndermesi üzerine olaylar karıştı. Detaylar haberimizde.

Demet Akalın ile Tiktokçu ile neden kavga etti? Demet Akalın “Soyguncu” dedi! Demet Akalın’ın kızı Hira’nın, Tiktokçu Özgür Balakar’a 7 bin TL göndermesi üzerine olaylar karıştı. Detaylar haberimizde.

Demet Akalın ile Tiktokçu ile neden kavga etti

Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok fenomeni Özgür Balakar’ın canlı yayınına 7 bin lira göndermesinin ardından sanatçı, Özgür Balakar’ı dolandırıcılık ile suçladı. Demet Akalın, “Ebeveyn olarak suçumuz yok mu, var. Ama ben hiç anlamadığım için kartı oraya tanımlamışım yani” ifadelerini kullandı. Durumu anlayan Akalın, Özgür Balakar’ı dolandırıcılıkla suçladı. Akalın’a cevap veren Balakar, “Merak etme Demet Abla, derdimiz para olsun, geri göndeririz” dedi.

Akalın anne ve babaları şu sözlerle uyardı: Hira bugün online derste moladayken, biz de canlı yayındayken TikTok’a, bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız ‘bana çiçek gönder, böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ diyor ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. Para giden kişiyle konuşuyorum bana ‘bunun muhatabı Apple’ diyor. Oraya başvuruyoruz, geri dönüş yok. Bu nasıl bir sahtekarlık, bu nasıl bir soygunculuk arkadaşım! Anneler babalar uyarıyorum; hesabımdan sürekli para çekiliyor.

Ardından Tiktok fenomenleri Demet Akalın’ın o günkü sözleri ile çekilmiş videolar yayınladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri