Ana SayfaTürkiyeDemet Akalın Küçükçekmece sapığı için idam istedi

Demet Akalın Küçükçekmece sapığı için idam istedi

Demet Akalın 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan kişi hakkında idam cezası istedi. Türkiye dün Küçükçekmece’de 5 yaşındaki çocuğun uğradığı cinsel saldırıyı konuşuyor. Küçükçekmece’de yaşanan cinsel saldırı olayındaki küçük kızın hastanede yoğun bakımda olduğu bildirildi. İddialara göre kızın babası felç geçirdi. Ünlüler Küçükçekmece sapığına nefret kusarken Demet Akalın sapık için idam istedi.

Ünlüler Küçükçekmece sapığı için idam istedi

Ünlüler Küçükçekmece’deki 5 yaşındaki kıza cinsel saldırıda bulunan kişiye nefret kusuyor.  Demet Akalın mesajında “5 yaş! Düşünmek bile zonklatıyor. İdam gelmedikçe bu iş çözülmez.” diye olaya tepki gösterdi.

Athena solisti Gökhan Özoğuz’dan Küçükcekmece tepkisi

“Allah aşkına bu tecavüzde bulunan kişilere en ağır cezalar verilsin. Veya halka verilsin”

Alişan’tan Küçükçekmece tepkisi: Allah sizin belanızı versin

“Bir sübyana tecavüz eden yaratıklar… Allah sizin belanızı versin. Allah sizi helak etsin. Bunları cehenneme bile almazlar. Sizin gibiler idam edilmeli.”

Sibel Can: İnsanlığımdan utandım

Günaydın demeye utandım. Paylaşım yapmaya utandım. Yazarken utandım… İnsanlığımdan utandım… 23 Nisan ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 5 yaşındaki bir çocuğa bir meleğe…. Günah nedir bilmeyenler. Yazıklar olsun. Ayrıcalıklı tek sınıf çocuklardır…”

Demet Akalın Küçükcekmece sapığı için idam istedi

“5 yaş! Düşünmek bile beynimi zonklatıyor! idam gelmedikçe bu iş çözülmez! Çözülmez, çözülemez! İnsan haklarının teee”

Küçükçekmece’eki çocuk tacizinde neler yaşandı

Küçükçekmece’de 5 yaşındaki bir kız çocuğu ve biri diğeri 6 yaşında iki erkek çocuğunun yanına kimliği belirlenemeyen biri yanaşıp “Size para vereceğim, gelin” diyerek yanına çağırdı. Erkek çocukları kaçınca şüpheli 5 yaşındaki kız çocuğunu alıp götürdü. Dakikalar sonra 5 yaşındaki kız çocuğu kapısının önünde baygın halde görüldü.

Olaya ilişkin açıklamada bulunan kızın amcası Vasfi E. “Çocuk şu an yoğun bakımda. Olay dün olmuş, benim bugün haberim oldu. Olay burada gerçekleşti. Çocuk şu an yoğun bakımda, çocuğun babası da hasta, yanında bekliyor” diye konuştu.

Çocuklardan birinin dayısı olan Barış S. İse “3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor ‘size para vereceğim’ diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz