Ana SayfaMagazinDemet Akalın Seda Sayan kavgası büyüyor! Demet Akalın yeni programı ne?

Demet Akalın Seda Sayan kavgası büyüyor! Demet Akalın yeni programı ne?

Demet Akalın Seda Sayan kavgası büyüyor! Demet Akalın yeni programı ne? Demet Akalın ile Seda Sayan arasında sular durulmuyor. Demet Akalın ve Alişan'ın sunduğu sabah programının ekranlardan kaldırılmasıyla başlayan polemik büyüyor.

Demet Akalın Seda Sayan kavgası büyüyor! Demet Akalın yeni programı ne? Demet Akalın ile Seda Sayan arasında sular durulmuyor. Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu sabah programının ekranlardan kaldırılmasıyla başlayan polemik büyüyor.

Demet Akalın Seda Sayan kavgası büyüyor

Demet Akakın ve Alişan’ın sunduğu sabah programının sona erdiğini duyunca çok üzülmüş, Seda Sayan ise aynı gün Demet Akalın’ı arayıp sabah programına başlayacağını söylemişti.

Seda Sayan’ın fitilini ateşlediği olay taraflar arasında uzun süreli gerginliğe neden olmuştu. Demet Akalın, Seda Sayan’a adeta ateş püskürmüştü. Olayların ardından Demet Akalın’dan intikam gibi bir hamle geldi.

Demet Akalın yeni programı ne

Duruma sert tepki gösteren Akalın boş durmadı. Attığı imzayla “İntikam soğuk yenen yemek” dedirtti. Demet Akalın, Seda Sayan’ın yerine ‘Gelinim Mutfakta’yı sunacak.

Gelinim Mutfakta programı için imzayı atan Akalın, o kareleri paylaşmayı da ihmal etmedi. Seda Sayan yerine programı sunacak olan Demet Akalın, sabah programlarında fırtınalar estireceğe benziyor.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri