Ana SayfaMagazinDemet Akalın ve Alişan TV8'e mi geçecek? Acun Ilıcalı Demet Akalın ve...

Demet Akalın ve Alişan TV8’e mi geçecek? Acun Ilıcalı Demet Akalın ve Alişan’a TV8’de program yaptıracak!

Demet Akalın ve Alişan TV8'e mi geçecek? Acun Ilıcalı Demet Akalın ve Alişan'a TV8'de program yaptıracak! Seda Sayan'ın Alişan ve Demet Akalın yerine Star Tv'ye transfer olup sabah programı yapacak olması sosyal medyayı sallamıştı. Acun Ilıcalı, kanalında bu iki isime yer verecek. Detaylar haberimizde!

Demet Akalın ve Alişan TV8’e mi geçecek? Acun Ilıcalı Demet Akalın ve Alişan’a TV8’de program yaptıracak! Seda Sayan’ın Alişan ve Demet Akalın yerine Star Tv’ye transfer olup sabah programı yapacak olması sosyal medyayı sallamıştı. Acun Ilıcalı, kanalında bu iki isime yer verecek. Detaylar haberimizde!

Demet Akalın ve Alişan TV8’e mi geçecek

Exxen sonrası TV8’i biraz geri planda bırakan medya patronu Acun Ilıcalı, yeni sezonda TV8 için bomba programlar hazırlıyor. Acun Ilıcalı yeni sezon için yeni programlar ve yeni isimleri kanalına transfer etmeye hazırlanıyor!

Son olarak Seda Sayan’ın Alişan ve Demet Akalın yerine Star Tv’ye transfer olup sabah programı yapacak olması Demet Akalın ve Alişan tarafından büyük bir tepki gelmişti. Daha sonra ise ikili arasında sosyal medyadan atışmalar başlamıştı.

Seda Sayan ben kimsenin ekmeği ile oynamadım derken, Demet Akalın ise Seda Sayan’ı yalanladı ve “Bana program yapmayacağını söylemiştin” dedi. Tüm bu tartışmaların üzerine yapım şirketi bir açıklama yayınladı ve Demet Akalın ve Alişan ile sözleşmelerinin bittiğini Seda Sayan ile yeni bir programa başlayacaklarını açıkladı.

TV8 sabah kuşağına Alişan ve Demet Akalın olacak

Demet Akalın ve Alişan’ı sürpriz isim transfer etti. İddiaya göre Acun Ilıcalı, Tv8 sabah kuşağına Alişan ve Demet Akalın’ı aldı. Alişan ve Demet Akalın’ın programı varlık gösterememiş ve hatta konuk kimseyi bulamadıklarını aradıkları ünlü isimler bahanelerle kendilerini geçiştirdiklerini anlatmışlardı. Acun Ilıcalı’nın bu transferi yapması durumunda konuk bulamamakta sıkıntı çekmeyecekleri aşikar olan ikilinin yeni kanalının TV8 olduğuna dair net açıklama yapılmadı ancak iddialar bu yönde.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri