Ana SayfaMagazinDemet Şener eski kocası sevgilisiyle görüntülendi! Cenk Küpeli sevgilisi kim?

Demet Şener eski kocası sevgilisiyle görüntülendi! Cenk Küpeli sevgilisi kim?

Demet Şener eski kocası sevgilisiyle görüntülendi! Cenk Küpeli sevgilisi kim? Demet Şener'i çabuk unutan Cenk Küpeli yeni bir aşka yelken açtı. Demet Şener'in geçen Ocak'ta boşandığı Cenk Küpeli, basketbolcu Derya Çayırgan ile görüntülendi. 

Demet Şener eski kocası sevgilisiyle görüntülendi! Cenk Küpeli sevgilisi kim? Demet Şener’i çabuk unutan Cenk Küpeli yeni bir aşka yelken açtı. Demet Şener’in geçen Ocak’ta boşandığı Cenk Küpeli, basketbolcu Derya Çayırgan ile görüntülendi.

Demet Şener eski kocası sevgilisiyle görüntülendi

İbrahim Kutluay’la olaylı bir şekilde boşanan eski manken Demet Şener, Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Cenk Küpeli’nin ailesi bu birlikteliğe karşı çıktığı için aralarında kısa süreli gerginlik yaşanmıştı.

Ayrıldıkları dedikoduları yayılırken Demet Şener ve Cenk Küpeli nikah masasına oturdu. Evlilikleri kısa süren Demet Şener ve Cenk Küpeli Ocak ayında boşandı.

Cenk Küpeli sevgilisi kim

Cenk Küpeli ile görüntülenen Demet Şener küs olmadıklarını arkadaş olduklarını söylemişti. Cenk Küpeli, ailesini karşısına alıp evlendiği Demet Şener’i çabuk unuttu.

Cenk Küpeli, boşandıktan kısa süre sonra basketbolcu Derya Çayırgan ile görüntülendi. İkili fotoğraflarının çekilmemesi için akla karayı seçti. Küpeli “Kendisi transfer oldu, onu kutladık. Demet Hanım’la ayrılalı uzun zaman oldu” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri