Ana SayfaMagazinDemet Şener'den eski eşi Cenk Küpeli itirafı! Demet Şener Cenk Küpeli'ye hala...

Demet Şener’den eski eşi Cenk Küpeli itirafı! Demet Şener Cenk Küpeli’ye hala aşık

Demet Şener'den eski eşi Cenk Küpeli itirafı! Demet Şener Cenk Küpeli'ye hala aşık! 2019 yılında nikah masasına oturan Demet Şener ve Cenk Küpeli ikilisi, geçtiğimiz ocak ayında tek celsede boşanarak herkesi şaşırtmıştı. Demet Şener'in Cenk Küpeli ile ilgi açıklaması sosyal medyayı salladı!

Demet Şener’den eski eşi Cenk Küpeli itirafı! Demet Şener Cenk Küpeli’ye hala aşık! 2019 yılında nikah masasına oturan Demet Şener ve Cenk Küpeli ikilisi, geçtiğimiz ocak ayında tek celsede boşanarak herkesi şaşırtmıştı. Demet Şener’in Cenk Küpeli ile ilgi açıklaması sosyal medyayı salladı!

Demet Şener’den eski eşi Cenk Küpeli itirafı

Eski manken Demet Şener, İbrahim Kutluay’dan boşandıktan sonra 2019 yılında iş adamı Cenk Küpeli ile evlendi. 1,5 yıllık evliliğin ardından sürpriz bir şekilde boşanma kararı alan çiftin ayrılma nedeni ise Cenk Küpeli’nin bebek istemesi, iki çocuk sahibi eski mankenin ise üçüncü kez anneliğe sıcak bakmamasıydı. Boşandıktan sonra “Severek ve üzülerek boşandık” diyen Şener’in yeni açıklamaları ise kafaları karıştırdı.

Boşanmış olmalarına rağmen hala görüşmeye devam eden ikiliden Demet Şener, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. “Cenk Küpeli’ye hala aşık mısınız?” sorusunu yanıtlayan Demet Şener, “Aşk kolay kolay bitmez, yoğun duygularımız devam ediyor” ifadelerini kullanarak adeta barışma sinyalleri verdi.

“Benden hiç vazgeçmedi”

Posta’ya röportaj veren Şener, “Cenk Küpeli’ye hala aşık mısınız?” sorusuna “Aşk öyle kolay kolay bitmez. Evet, birbirimize karşı yoğun duygularımız hâlâ devam ediyor. Evliliğimiz zaten çocuk nedeniyle tıkandığı için ayrıldık. Bu konuda ikimiz de kendimizce haklıyız. Cenk dört dörtlük bir insan. Kalbi temiz, merhametli. Benden hiç vazgeçmedi. Yeniden ilişki konusunda istekli. Evlilik şart değil. Allah yolumuzu bir çizdiyse, devam ederiz” yanıtını verdi.

“EVLİLİK PLANIMIZ YOK, TEKRAR BİR ARAYA GELEBİLİRİZ”

Geçtiğimiz günlerde Cenk Küpeli ile ilişkileri hakkında açıklamalarda bulunan Demet Şener, “Cenk’le görüşüyoruz ama tekrar evlenmek gibi bir planımız yok. Belki tekrar bir araya gelebiliriz ama şu an o bile söz konusu değil” açıklamalarında bulunarak kafaları karıştırmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri