Ana SayfaMagazinDemir Kadın ne zaman başlıyor? Demir Kadın oyuncu kadrosu

Demir Kadın ne zaman başlıyor? Demir Kadın oyuncu kadrosu

Demir Kadın ne zaman başlıyor? Demir Kadın oyuncu kadrosu. Kanserle mücadelenin simgesi haline gelen Neslican Tay'ın hayat hikâyesini konu alan Demir Kadın sinema filminin çekimleri başladı. Peki, film ne zaman yayınlanacak. Detaylar haberimizde…

Demir Kadın ne zaman başlıyor? Demir Kadın oyuncu kadrosu. Kanserle mücadelenin simgesi haline gelen Neslican Tay’ın hayat hikâyesini konu alan Demir Kadın sinema filminin çekimleri başladı. Peki, film ne zaman yayınlanacak. Detaylar haberimizde…

Demir Kadın ne zaman başlıyor

Kanser hastalığı tedavisi gören ve verdiği mücadeleyle unutulmaz bir isim olarak hafızalara kazınan 19 yaşında hayatını kaybeden Neslican Tay’ın hayatı film oluyor.

Kanseri hastalığı sebebiyle hayatını kaybeden ve verdiği mücadele nedeniyle ‘Demir Kadın’ olarak anılan Neslican Tay’ın hayatı film oluyor. Proje için daha önceleri Neslihan Atagül’ün adı sıklıkla geçiyordu. Atagül teklifi kabul etmeyince Tay’ı canlandıracak isim, Kırgın Çiçekler projesiyle ünlenen Naz Çağla Irmak oldu.

Sanatçı Hülya Gülşen Irmak’ın kızı olan Naz Çağla Irmak’a ayrıca; Yurdaer Okur, İlker Aksum, Mesut Akusta ve Deniz Uğur gibi isimler de eşlik edecek.

Naz Çağla Irmak, 19 Ekim 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Kamera karşısına ilk kez, annesi Hülya Gülşen Irmak’ın da rol aldığı Bizim Evin Halleri dizisiyle çıktı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur ve konservatuvar öğrencisidir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri