Ana SayfaMagazinDemir Kadın saçlarını kazıdı! Naz Çağla Irmak Neslican için saçlarını kazıttı!

Demir Kadın saçlarını kazıdı! Naz Çağla Irmak Neslican için saçlarını kazıttı!

Demir Kadın saçlarını kazıdı! Naz Çağla Irmak Neslican için saçlarını kazıttı! Kanser hastalığı nedeniyle vefat eden Neslican Tay’ın hayatı film oluyor. Kanser hastalığıyla mücadelesiyle hafızalara kazınan Demir Kadın'ı Naz Çağla Irmak saçlarını kazıttı.

Demir Kadın saçlarını kazıdı! Naz Çağla Irmak Neslican için saçlarını kazıttı! Kanser hastalığı nedeniyle vefat eden Neslican Tay’ın hayatı film oluyor. Kanser hastalığıyla mücadelesiyle hafızalara kazınan Demir Kadın’ı Naz Çağla Irmak saçlarını kazıttı.

Demir Kadın saçlarını kazıdı

Kanser hastalığı nedeniyle vefat eden Neslican Tay’ın hayatı film oluyor. Kanser hastalığıyla mücadelesiyle hafızalara kazınan ‘Demir Kadın’ Neslican Tay’ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Filmde Neslican Tay’ı oyuncu Naz Çağla Irmak canlandıracak.

Başrol için bir çok isimle konuşulmuştu. Uzun görüşmeler sonrasında Naz Çağla Irmak ile anlaşan CNS Productions’un çekimlere başladı.

Naz Çağla Irmak Neslican için saçlarını kazıttı

Kanser hastalığı nedeniyle bacak protezi kullanmak zorunda kalan ve bir çok ameliyat geçirmek zorunda kalan Neslican Tay yaşama azmini hiç kaybetmedi.

Neslican Tay, sosyal medya hesabından yaşama azmi dolu hikayesini takipçileriyle paylaşıyordu. Kanser hastalarına ilham veren ‘Demir Kadın’ hastalığını kabullenmek yerine mücadele etmeyi seçti.

Filmin kadrosu için bir çok isimle görüşen CNS Productions, filmin başrolünde yer alması için Kırgın Çiçekler dizisiyle çıkış yapan Naz Çağla ırmak ile anlaşttı. Naz Çağla Irmak film için saçlarını kazıttı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri