Ana SayfaTürkiyeDemirtaş'ın tezleriyle Davutoğlu'na sallamak! Ahmet Kekeç seviyesi diye bir şey var

Demirtaş'ın tezleriyle Davutoğlu'na sallamak! Ahmet Kekeç seviyesi diye bir şey var

Tetikçi Ahmet Kekeç ‘Karlov suanistinin arkasında Davutoğlu var’ dedi. Korkakça Selahattin Demirtaş’ın iddialarını meşrulaştırdı.

Ahmet Davutoğlu’nun dokunulmazlıklarla ilgili sözleri tartışılmaya devam ederken Star gazetesinin tetikçi kalemi Ahmet Kekeç bu kez de kibarca “Karlov suikastinin arkasında Ahmet Davutoğlu var’ dedi.

“İki gün önce Kurtuluş Tayiz yazdı” Ahmet Kekeç şu akıl almaz satırları yazdı.

“Mardin 2’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakkında açılan davanın 20.12.2016’daki duruşmasına SEGBİS sistemi ile katılan Demirtaş, ifadesinde, Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a yönelik suikastı gerçekleştiren polis memurunun Ahmet Davutoğlu döneminde işe alındığını ve dolayısıyla suikastın arkasında Davutoğlu olduğunu öne sürmüştü. Demirtaş, ayrıca Türkiye’nin ‘terör örgütü listesi’nde bulunan El Nusra’nın Davutoğlu tarafından desteklendiğini de iddia etmişti.”

Böylece hem Kurtuluş Tayiz’in hem de Kekeç’in Demirtaş’ın tezlerine pek bir hevesli oldukları bir kezç daha ortaya çıktı.

Sarayın uşaklarına duyurulur. Zıplayabilirsin ama havada kalamazsın.

Ahmet Kekeç’in bu yazısı bir gazetecinin teknik açıdan kötü yazılmış bir yazısı olarak ele alınabilirdi ama öyle değil. Çünkü Ahmet Kekeç’in yazısı ahlaki yönden kötü yazılmış bir yazı. Ve bunun affedilir hiçbir yanı olamaz.

Bugüne kadar ancak insanların kutsallarına saldırarak var olabilen Kekeç’nin sığındığı son liman bir Başbakan’a suikast suçu atmak oldu.

19 Aralık günü Ankara’da Rus Büyükelçi Andrey Karlov’un uğradığı suikastin arkasında Ahmet Davutoğlu’nun olduğunu öne sürdü.

İşte AK Parti’nin geldiği son nokta.

Ahmet Kekeç adında biri utanmadan, korkmadan, bu ülkede Başbakanlık yapmış birini Rus Büyükelçisi’ne suikast düzenlemekle itham edebiliyor.

Ahmet Kekeç’in haberi olmayabilir ama toplumu kutuplaştırarak politika yapma tarzı tarihin çöplüğündeki yerini almak üzere.

Parlamentonun yeniden işlevsel olacak yeni bir Türkiye istiyor insanlar.

Toplumun sinir uçlarıyla oynayarak, önüne gelen herkese itibar suikastleri düzenleyerek oradan oraya savrulan Ahmet Kekeç gibi tetikçiler, en sonunda kendi dışında kimseyle mutabık olamayan bir Ak Parti yarattı.

İşte seçmen Ak Parti’yi bu kibri yüzünden cezalandırıyor. Yok olarak da hak ettiği kaderi yaşayacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri