Ana SayfaMagazinDeniz Akkaya Ebru Şallı-Uğur Akkuş çiftine ateş püskürdü! Deniz Akkaya neden sinirlendi?

Deniz Akkaya Ebru Şallı-Uğur Akkuş çiftine ateş püskürdü! Deniz Akkaya neden sinirlendi?

Deniz Akkaya Ebru Şallı-Uğur Akkuş çiftine ateş püskürdü! Deniz Akkaya neden sinirlendi? Ebru Şallı Youtube kanalında eşiyle birlikte çektiği bir video paylaştı. Uğur Akkuş'un eşine yaptığı iltifat Deniz Akkaya'yı çok sinirlendirdi.

Deniz Akkaya Ebru Şallı-Uğur Akkuş çiftine ateş püskürdü! Deniz Akkaya neden sinirlendi?
Ebru Şallı Youtube kanalında eşiyle birlikte çektiği bir video paylaştı. Uğur Akkuş’un eşine yaptığı iltifat Deniz Akkaya’yı çok sinirlendirdi.

 

Deniz Akkaya Ebru Şallı-Uğur Akkuş çiftine ateş püskürdü

Güzel manken Ebru Şallı, kısa bir süre önce kendi Youtube kanalından eşiyle birlikte bir video yayımladı. Eşi Uğur Akkuş ile 2019 Eylül ayında evlenen Ebru Şallı çok merak edilen tanışma hikayelerini ilk kez anlattı.
Ebru Şallı ile ilk karşılaşmalarını anlatan Uğur Akkuş, “Ofise geldi tırnaklar bembeyaz, en sevmediğim oje rengi. Hiç bakmadım bile yüzüne! ‘Bu ne ya! Biz buna yatırım mı yapacağız?’ diye düşündüm” sözleriyle şaşkınlık yarattı.
Eşini arabaya benzeten Akkuş, “İş görüşmesi için yemeğe çıktık. Şık giyimi ve güzelliğinden etkilendim. Ferrari gibi kadın” sözleriyle tepkilerin odağı oldu. Bu sözlere tepki gösteren isimlerden biri de Deniz Akkaya oldu.
Ebru Şallı ile aynı podyumları paylaşan Deniz Akkaya,  bu sözlerinden dolayı hem Uğur Akkuş’u hem de Ebru Şallı’ya ateş püskürdü.

Deniz Akkaya neden sinirlendi

İnstagram hesabının hikaye kısmından kırmızı bir ferari araba paylaşarak  ünlü çifte tepki gösteren Akkaya, “Eşini Ferrari’ye benzetip bunu iltifat saymak ve eşinin bunu çok beğenmesi. Bir de ağızdan kaçma değil, kendin bilerek, isteyerek, övünerek paylaşmak bu söylemi… Peki sormazlar mı, ‘Sen nesin, karşı tarafın sarı taksisi mi?’ Bir kadın ve bir adam… İlişkisini daha iyi özetleyemezdi.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri