Ana SayfaMagazinDeniz Seki buz terapisi nedir? Deniz Seki buz terapisi ile 36 bedene...

Deniz Seki buz terapisi nedir? Deniz Seki buz terapisi ile 36 bedene düştü!

Deniz Seki buz terapisi nedir? Deniz Seki buz terapisi ile 36 bedene düştü! Verdiği kilolar ile dikkatleri çeken Deniz Seki'nin "Photoshop yok ama buz terapisi var" notunun ardından sosyal medya sallandı. Buz terapisi tedavisinin ne olduğu ise haberimizde!

Deniz Seki buz terapisi nedir? Deniz Seki buz terapisi ile 36 bedene düştü! Verdiği kilolar ile dikkatleri çeken Deniz Seki’nin “Photoshop yok ama buz terapisi var” notunun ardından sosyal medya sallandı. Buz terapisi tedavisinin ne olduğu ise haberimizde!

Deniz Seki buz terapisi nedir

Son dönemde formda görüntüsüyle dikkat çeken şarkıcı Deniz Seki verdiği kilolarınınn ve fit görüntüsünün sırrını açıkladı. Instagram’dan paylaşım yapan Seki “Photoshop yok ama buz terapisi var” notunu düştü. Demet Akalın, İrem Derici, Gülben Ergen, Gülşah Saraçoğlu gibi birçok ünlü arkadaşı ise, buz terapisiyle ilgili Seki’yi soru yağmuruna tuttu.

50 yaşındaki ünlü şarkıcı Deniz Seki son aylarda verdiği kilolarla dikkat çekiyor. Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor.

Bazı paylaşımlarında devamlı Photoshop yaptığı iddia edilen ünlü şarkıcı, bu defa buzdolabı önünde çekilen bir karesini paylaştı. Seki paylaşımına “Photoshop yok ama buz terapisi var” notunu yazdı. Deniz Seki’nin paylaşımında buzdolabındaki bazı ürünler de dikkat çekti.

Buz terapisi nedir?

Kilo vermeyle ilgili çeşitli yöntemler ortaya çıkmaktadır. Zayıflamak için buz terapisinin başarılı olduğu iddia edilmektedir. Buz terapisini uygulamak için öncelikle buzu ince bir beze sarın. Daha sonra hedeflediğiniz bölgelerde 30 dakika boyunca beşer dakika ara vererek uygulayın. 12 gün boyunca günde bir kez uygulayabilirsiniz.

Bir cihaz yardımıyla -40 derecede yağlar donduruluyor. Bu sayede kan dolaşımı hızlanıyor, toksinler dışarı atılıyor ve yüksek miktarda kalori harcanıyor ve yağ hücreleri azalıyor. Lenflerin dayanıklılığı artıyor. Kaslar canlanıp, sıkılaşırken vücut incelmek suretiyle yeniden şekilleniyor. Bu, cerrahi müdahaleye ve özellikle katı diyetlere alternatif bir yöntem. Avrupa’da zayıflama teknikleri içerisinde noter tarafından onaylanmış bir yöntem.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri