Ana SayfaMagazinDemet Akalın ile Deniz Seki'nin 'Çağla' kavgası

Demet Akalın ile Deniz Seki’nin ‘Çağla’ kavgası

Deniz Seki Demet Akalın neden kavga etti? Dün Demet Akalın'ın Star'daki sabah programına konuk olan popçu Çağla bir anda ortalığı karıştırdı.

Dün Demet Akalın’ın Star’daki sabah programına konuk olan popçu Çağla bir anda ortalığı karıştırdı. Demet Akalın Deniz Seki arasına kara kedi mi girdi merak konusu. Çünkü Çağla Deniz Seki’ye Instagram’dan detone olduğunu söylemişti. Deniz Seki de Çağla’ya çok sert cevap vermişti. Deniz Seki’nin tartıştığı Çağla’nın Demet Akalın’ın programına katılması “Acaba Demet Akalın ile Deniz Seki’nin arası bozuldu mu” sorusuna neden oldu.

Deniz Seki Çağla olayı nedir?

Son. zamanlarda pop müzikte kendini gösteren Çağla, geçen hafta Ahmet Kaya’nın ‘Nereden Bileceksiniz’ söyleyen Deniz Seki’yle ‘detone’ diyerek dalga geçmişti. Instagram’daki o büyük tartışmanın sonrasında Demet Akalın Çağla’yı programına davet etti. Deniz Seki de bunun üzerine hem Demet Akalın’ı hem Alişan’ı Instagram’dan engelledi.

Deniz Seki Demet Akalın neden kavga etti

Deniz Seki, Çağla’yı programına çağıran Demet Akalın’a “Senin dostluğun bu kadar mı?” dedi. Deniz Seki’nin sözlerine ise Demet Akalın canlı yayından cevap verdi. Akalın yayında Deniz Seki’ye seslenerek; “Bana haciz geldiğinde, ben boşandığımda sen neredeydin?” sözleriyle tepki gösterdi.

Popçu Çağla kimdir merak ediyorsanız daha fazla bilgi için tıklayın.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri