Ana SayfaMagazinDeniz Seki Serdar Bilgili ile aşk mı yaşıyor? Ece Erken ne demişti?

Deniz Seki Serdar Bilgili ile aşk mı yaşıyor? Ece Erken ne demişti?

Deniz Seki Serdar Bilgili ile aşk mı yaşıyor. Deniz Seki Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında hakkında çıkan haberlere isyan etti. Serdar Bilgili ile görüntülerinin yan yana yayınlanması üzerinden yapılan yorumlara içerleyen Deniz Seki Bircan Bali ve Ece Erken’i sert şeklide eleştirdi.

Ece Erken, Deniz Seki’nin kendisi hakkında yaptığı eleştirilere aynı sertlikte cevap verdi.

Deniz Seki’den Ece Erken’e Serdar Bilgili uyarısı

Deniz Seki ünlü iş adamı Serdar Bilgili ile aşk yaşamasının söz konusu olmadığını belirtti. Deniz Seki Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Ece Erken ve Bircan Bali’yi “Sayın Serdar Bilgili ve sevgili Deniz Akel ile yeni bir proje için bir araya geldik. Deniz Akel ve çok önemli bir yönetmen, Serdar Bilgili ise hem çok önemli bir işadamı hem de fotoğraf sanatçısı. Hemen yakıştırmalar yapmak çok yanlış. Sevgili Ece Erken ve Bircan Bali altını dolduramadığınız yalan haberler yapmayın lütfen” diyerek sert şekilde uyardı. 

Ece Erken’den Deniz Seki’ye yanıt

Ece Erken Deniz Seki’nin uyarısına “İddia diye verildi zaten, gazeteci değilim. Keşke arasaydın diğer detone ve alkollü görüntülerinle ilgili aradığın gibi, aşk vesaire de denmedi, fotoğrafı yayınladı yapımcımız biz de ne için birlikteler dedik o kadar… Benim de başıma gelebilir, her yan yana oturan sevgili değildir, dikkatli izleseydin” diyerek karşılık verdi. 

Deniz Seki de son olarak “Ececim artık canımın acımasından, kendimi savunmaktan çok yoruldum. Keşke bu seferde sen beni arasaydın böyle bir şey var mı diye. Tekrar daha önce yaptığınız haberleri de yazmasaydın keşke” ifadelerini kullandı.

İki isim de Deniz Seki ile Serdar Bilgili’yi birbirine yakıştırdığını belirtti. Aşk var mı diye soran Ece Erken ve Bircan Bali imalı ifadeleriyle dikkat çekti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz