Ana SayfaMagazinDeren Talu'nun kendinden yaşça büyük sevgilisi kim? Deren Talu ve Baran Tınaz...

Deren Talu’nun kendinden yaşça büyük sevgilisi kim? Deren Talu ve Baran Tınaz aşk tazeledi

Deren Talu'nun kendinden yaşça büyük sevgilisi kim? Deren Talu ve Baran Tınaz aşk tazeledi! Defne Samyeli'nin kızı 24 yaşındaki Deren Talu, sevgilisi Baran Tınaz ile aşk tazeledi. Detaylar haberimizde!

Deren Talu’nun kendinden yaşça büyük sevgilisi kim? Deren Talu ve Baran Tınaz aşk tazeledi! Defne Samyeli’nin kızı 24 yaşındaki Deren Talu, sevgilisi Baran Tınaz ile aşk tazeledi. Detaylar haberimizde!

Deren Talu’nun kendinden yaşça büyük sevgilisi kim

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’nun sevgilisi Baran Tınaz tam bir romantik çıktı. Geçtiğimiz haftalarda Defne Samyeli’nin oyuncu kızı Deren Talu 24 yaşına girdi. Güzelliğiyle dikkat çeken Deren Talu’ya sevgilisi Baran Tınaz’dan yeni yaşında sürpriz bir kutlama geldi. Baran Tınaz sevgilisi Deren Talu ile olan pozunu paylaşıp “Mutlu yıllar biriciğim” dedi. Deren Talu bu paylaşımı görünce çok mutlu oldu ve hem hikayesinden hem de sevgilisinin paylaşımının altına ilanı aşk etti.

Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, yaklaşık dört aydır Baran Tınaz ile aşk yaşıyor. Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift zaman zaman romantik paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor. Güzelliğiyle dikkat çeken Deren Talu’ya sevgilisi Baran Tınaz’dan yeni yaşında sürpriz bir kutlama gelmişti.

Defne Samyeli’nin güzeller güzeli kızı sevgilisi Baran Tınaz ile tatilden karelerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri