Ana SayfaTürkiyeDestek sözü verdi! İmamoğlu Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar ile buluştu!

Destek sözü verdi! İmamoğlu Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar ile buluştu!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar’ı ziyaret etti. İmamoğlu, Selçuk Bayraktar ile Hadımköy’deki İnsansız Hava Aracı (İHA) üretim fabrikasında buluştu. Ziyaret geçen hafta gerçekleşti.

Ziyarette kimler vardı?

Odatv’nin iddiasına göre, geçen hafta Perşembe günü gerçekleşen ziyarette, Ekrem İmamoğlu’nun ekibinde Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün de yer aldı. Ziyarette, Selçuk Bayraktar’ın yanı sıra babası Özdemir Bayraktar ve ‘FETÖ’nün Balyoz davası kumpasıyla mağdur edilmiş bir komutanın da bulunduğu öğrenildi.

İmamoğlu: Güzel işler yapıyorsunuz

Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar’ın Ekrem İmamoğlu ve heyetine üretilen İHA ve SİHA’ları tanıttığı bunun yanı sıra Selçuk Bayraktar’ın mütevelli heyeti başkanı olduğu Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nın (T3 Vakfı) konuşulduğu belirtildi.

Görüşmede, İmamoğlu’nun Bayraktar’a “İyi işler yapan kamuya yararı olan vakıfları diğerlerinden ayırırız. Anlatımınıza bakınca siz de güzel hizmetler yapıyorsunuz” dediği öğrenildi.

Daha önce gündeme geldiği üzere T3 Vakfı’nın İBB’den maddi destek almadığının altı çizilirken, Selçuk Bayraktar’ın TEKNOFEST için lojistik talepte bulunduğu aktarıldı. İBB’nin de T3 Vakfı’nın taleplerini onayladığı gelen bilgiler arasında.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz