Ana SayfaTürkiyeDEVA Partisi ezber bozmaya devam ediyor!

DEVA Partisi ezber bozmaya devam ediyor!

Türk Siyasi Hayatı’na katıldığı 11 Mart 2020’den itibaren siyasete getirdiği özgün anlayışla taraflı tarafsız herkesi kendisine hayran bırakan DEVA Partisi, tabuları yıkmaya devam ediyor.

Parti programında daha önce hiç kimsenin aklına gelmeyeni, söylenemeyeni söyleyen DEVA, bu kez de parti programında yine daha önce hiç kimsenin değinmediği, değinmeye cesaret dahi edemediği ‘mülakatların kaldırılması’ hususunun, koronavirüs dolayısıyla geçici olarak yürürlüğe girmesinden kendisine pay biçti.

DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi İdris Şahin, kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesajında “Henüz parti organlarımız oluşmadan söylem hamdolsun ilk meyvesini verdi. Az da olsa memnuniyet verici bir adım.” diyerek, Gelecek Partisi’nin bundan 3 ay önce programına koyduğu maddeyi DEVA Partisi’ne mal etmeyi başardı.

DEVA, daha önce de gerek programına onlarca maddeyi bire bir Gelecek Partisi’nden alıntılaması gerekse de tanıtım filminin Gelecek Partisi’nin tanıtım filmine neredeyse bire bir benzemesiyle tepki çekmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri