Ana SayfaTürkiyeDEVA Partisi Genel Merkezi, dijital bir törenle açıldı

DEVA Partisi Genel Merkezi, dijital bir törenle açıldı

DEVA Partisi Genel Merkezi, KOVID-19 salgını nedeniyle dijital bir törenle açıldı

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, tören öncesinde bir konuşma yaparak çarpıcı mesajlar verdi.

DEVA Partisi Genel Merkezi, pandemi nedeniyle dijital ortamda gerçekleştirildi. Açılış öncesi konuşan Ali Babacan çarpıcı mesajlar verdi. 

Babacan “Örgütlenme çalışmalarımız sırasında bir kez daha tanık olduk ki, ülkemizin yepyeni bir siyasi anlayışa acilen ihtiyacı var. Bir kez daha teyit ettik ki, DEVA Partisi halkımızın iradesi ve talebiyle kurulmuştur” dedi.  Ali Babacan ““Biz 81 ilin gücünü arkamıza alarak yola çıktık. İnanıyorum ki, bu binanın ışıkları hiç sönmeyecek. Biz burada çalışıyor olacağız.” şeklinde konuştu.

“Düşünce suçu kavramını yok edeceğiz” diye konuşan Ali Babacan, “Dinimizin kutsallarını siyasetin malzemesi yapmayacağız, dini gündelik siyasete alet etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ali Babacan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Genel Merkez’imizin inşası bitti ve birlikte açılışını gerçekleştiriyoruz. Ama asıl inşa faaliyetimiz şimdi başlıyor. Biz bu çatının altında sadece bir örgüt değil, aynı zamanda yeni bir siyasi kültür inşa edeceğiz. On yıllardır parti tüzük ve programlarının sayfaları arasında ölü bir ifade olarak kalan ‘parti içi demokrasi’ sözüne bu çatı altında hayat vereceğiz. Biz bu çatının altında yeni bir üslup, yeni bir parti üyeliği bilinci, yeni bir liderlik tarzı, yeni bir iş yapma biçimi oluşturacağız. Ve bütün bunları mahallelerden ilçelerimize, illerimize, oradan genel merkezimize süzülerek gelen ortak akla dayanarak gerçekleştireceğiz. Partimizde başardığımız her şey, bu ülkeyi nasıl yöneteceğimizin de göstergesi ve teminatı olacak.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri