Ana SayfaTürkiyePelikan’ı, FETÖ’yü hatırlatan psikolojik operasyon! DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı’ndan Davutoğlu’na skandal...

Pelikan’ı, FETÖ’yü hatırlatan psikolojik operasyon! DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı’ndan Davutoğlu’na skandal sözler

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Erhan Erol'un Davutoğlu'nu Suriyeliler konusunda itham eden sözleri büyük tepki çekti.

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Erhan Erol’un Davutoğlu’nu Suriyeliler konusunda itham eden sözleri büyük tepki çekti. Suriye ve mülteciler konusundaki cehaleti neredeyse kurduğu her cümleden belli olan Erhan Erol’un kullandığı dil Pelikan’ın, FETÖ’nün Davutoğlu’na itibar suikastlerini hatırlattı.

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Erhan Erol partisinin Küçükçekmece İlçe Başkanlığı’nı ziyaretinde büyük skandallara imza attı.

Erhan Erol mülteci konusunda Ahmet Davutoğlu’nu işaret ederek “Daha evvel ‘Cuma namazını Şam’da Emevi Cami’nde kılacağız.’ dedi, başımıza öyle işler açtı ki. Bu memleketteki 6 milyon sığınmacının sorumlusu odur. Sanki memlekette cami yok Şam’da cumaya gideceğiz, bir derdimiz oydu. Şimdi de bağırıyor, sanki sözün değeri ve önemi bağırınca artacak.” şeklinde konuştu.

Şam’da namaz yalanı

Davutoğlu’nun başbakanlığı bıraktığı günden beri defalarca gündeme getirilen en büyük yalanlardan biri. Emevi Camii’nde namaz kılacağız diyen kişinin Davutoğlu değil Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğu video kayıtlarıyla bile ortaya çıktı.

Bu basit gerçekten bile bihaber birinin DEVA Partisi’nde İstanbul İl Başkanlığı yapabilcek konuma nasıl gelebildiği kafalarda soru işareti yarattı.

Davutoğlu Fox ekranlarında katıldığı programda Emevi Camii’nde namaz kılma iddiasıyla ilgili “Hiçbir zaman irrasyonel bir dil kullanmadım. Kime ait olduğu belli. En kolay saldırılabilir konumdayım” demiş ve sözün Cumhurbaşkanı Erdoğan‘a ait olduğunu belirtmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri