Ana SayfaTürkiyeDEVA Partisi'nden Başkan Kurtkaya'ya ziyaret

DEVA Partisi’nden Başkan Kurtkaya’ya ziyaret

DEVA Partisi Bartın İl Başkanı Ali Yıldırım ile Merkez İlçe Başkanı Türkan Aydın ve beraberindeki il yönetim kurulundan oluşan heyet Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı'nı ziyaret etti

DEVA Partisi Bartın İl Başkanı Ali Yıldırım ve beraberindeki heyet, Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya’yı ziyaret etti.

Ali Yıldırım’a, Bartın Merkez İlçe Başkanı Türkan Aydın ile il yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette Başkan Kurtkaya ve Bartın İl Yöneticileri tarafından karşılanan Yıldırım, misafirperverliklerinden dolayı Gelecek Partisi Bartın İl Yönetimi’ne teşekkür etti. Burada son derece sıcak bir şekilde karşılandıklarını vurgulayan Ali Yıldırım, “Başta Başkan Sayın Yasemin Dora Kurtkaya olmak üzere Gelecek Partili arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Son derece samimi bir şekilde karşılandık. Ayrıca ülkemizin ve ilimizin sorunlarına yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk” diye konuştu.

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ise, ziyaretlerinden dolayı DEVA Partisi yönetimine teşekkür ederek “Başkan Ali Yıldırım ve ekibine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisinin de belirttiği gibi hem ülkemizin hem de Bartın’ımızın sorunlarını masaya yatırdık. Umuyorum ki, Bartın’da hemşerilerimizin menfaatine olan her türlü konuda işbirliği içinde olacağız. Sayın Başkan Ali Yıldırım’a ve ekibine yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri