Ana SayfaTürkiyeDevlet Bahçeli Ekrem İmamoğlu'nu hedef aldı: Bundan belediye başkanı olmaz

Devlet Bahçeli Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı: Bundan belediye başkanı olmaz

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ankara Kızılcahamam’daki kampı devam ederken açıklama yapan Genel Başkan Bahçeli, doğrudan Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak sert ifadeler kullandı.

Devlet Bahçeli, Beşiktaş taraftarının Ekrem İmamoğlu’na yaptığı tezahüratı eleştirerek İmamoğlu’nu kasten “Bundan Belediye Başkanı olmaz” dedi.

Türkiye’deki siyasi gelişmeler takip edilmektedir. Özellikle YSK’nın itirazlara cevabı beklenmektedir. Başarı sağlamış belediye ve il başkanlarımız ortak toplantısı 19 Nisan günü Antalya’da yapılacaktır. Cumartesi ve pazar devam edecek. Belediye başkanlarımızın birbiriyle taşınmasına ve MHP’nin belediyecilik anlayışı üzerinde durulacaktır.

YSK’nın açıklamasından sonra Resmi Gazete yayınlayacak

Rakamları görmeden, bilmeden niyetler üzerinde değerlendirme yapanları her akşam TV’de takip ediyoruz. Millet iradesi doğru değerlendirmeyi yapmıştır. YSK’nın açıklamaları sonrasında resmi gazetede yayın yapılacaktır. İl genel meclis üyesi oylarını yok farz ederek, belediye meclis üyelerini yok farz ederek yorum yapanlar kamuoyu araştırmaları nezdinde iflas etmiş insanlardır.

Çok büyük bir iddia. Seçimin adaleti, güvenliği açısından çok önemli önemli insanların böyle iddialarla muhattap ediliyorsa ispat sunulmalıdır.

Bundan belediye başkanı olmaz

Mazbatayı stadyuma taşımak çok yanlıştır. Taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz