Ana SayfaTürkiyeNe kınaması! Bahçeli Selçuk Özdağ'a saldırıyı kınamadı, ateşli bir gövde gösterisi yaptı

Ne kınaması! Bahçeli Selçuk Özdağ’a saldırıyı kınamadı, ateşli bir gövde gösterisi yaptı

Devlet Bahçeli Selçuk Özdağ saldırısını kınamadı. MHP lideri Devlet Bahçeli, Selçuk Özdağ'a saldırının üzerinden 3 gün geçtikten sonra ateşli bir açıklama yaptı.

Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ı hedef alan silahlı-sopalı saldırı hakkında üç gün geçtikten sonra bir açıklama yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, saldırganları kınamak yerine “Biz bunların alayına yeteriz” sözleriyle gövde gösterisi yaptı.

Devlet Bahçeli Selçuk Özdağ saldırısını kınamadı. MHP lideri Devlet Bahçeli, Selçuk Özdağ’a saldırının üzerinden 3 gün geçtikten sonra ateşli bir açıklama yaptı.

Bahçeli’den Selçuk Özdağ mesajı

Hem “MHP’nin sokakta işi yoktur” diyen hem de sokakta saldırıya uğramış olan Selçuk Özdağ’a yapılanları kınamaktan geri duran Bahçeli, sokakta dövülen gazeteciler hakkında da “Nerede gazeteci kılıklı bir marjinal örgüt sevdalısı varsa, nerede terör ve bölücü meraklısı bir soytarı görülüyorsa hepsi bir olmuş, bir araya gelmiş MHP’ye çamur atıyor. Ne gam ne tasa, biz bunların alayına yeteriz” dedi.

İşte Bahçeli’nin Selçuk Özdağ’a saldırıyı kınaması beklenirken meydan okudusu, gövde gösterisine koyunduğu o talihsiz sözleri…

Milliyetçi Hareket Partisi’nin sokakta işi yoktur. Kavga ve karışıklıkta hayır görmesi imkansızdır. İnsan onuruna ve demokratik adaba uygun olarak yapılan makul eleştirilere tahammülsüzlüğü asla düşünülemeyecektir. Bizim sevdamız şiddet değil Türk milletidir, Türkiye’dir.

MHP; sokağı bilir, hasmı bilir, haini bilir, tuzak ve tertipleri bilir ve tanır. Ancak Milliyetçi-Ülkücü Hareket’i tarafı olmadığı saldırılarla ilişkilendirmeye ve yargılamaya cüret etmek terörizmin lügatinden beslenenlerin harcıdır. Aynı zamanda bühtandır, komplodur.

Nerede gazeteci kılıklı bir marjinal örgüt sevdalısı varsa, nerede terör ve bölücü meraklısı bir soytarı görülüyorsa hepsi bir olmuş, bir araya gelmiş MHP’ye çamur atıyor. Ne gam ne tasa, biz bunların alayına yeteriz, topunun tezgahını inançla bozarız.

Bir yanda 20 Ocak 2021’de ABD Başkan değişimi, diğer yanda Serok Ahmet’i sivriltme çabaları, Karar Gazetesi’nde köşe tutmuş sahte gazetecilerin kışkırtmaları, bunlara ek olarak malum siyasetçi ve gazetecilere saldırılar birbirine eklemlenmiş kuşkulu gündem konularıdır.

Aynı anda birbiriyle bağlantılı olduğu gün gibi açığa çıkan olayların ülke gündemini meşgul etmesi, bunun yanı sıra kafalarda soru işareti bırakması, özellikle Milliyetçi-Ülkücü Hareket’e ağır itham ve isnatların yaygınlaşması hem düşündürücüdür hem de düşüklüğün teyididir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri