Ana SayfaMagazinDidem Balçın, Diriliş Ertuğrul dizisine tekrardan dönüyor

Didem Balçın, Diriliş Ertuğrul dizisine tekrardan dönüyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde sürpriz olay yaşandı. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Selcan Hatun karakterini canlandıran Didem Balçın, diziye tekrardan döneceğini açıkladı. 

Diriliş Ertuğrul dizisine oyuncu transferi yapıldı. Dizinin birinci ve ikinci sezonunda rol alan sevilen karakter Selcan Hatun diziye kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. Ekranlardan bir süredir ayrı kalan Selcan Hatun karakterini canlandıran  Didem Balçın, diziye yeniden katıldı. Balçın, çocuklarını ve obasını alıp Kayı’ya geliyor. Didem Balçın’ın diziye tekrardan katılmasıyla reyting ve izlenme oranının artacağı bekleniyor.

ÇOCUKLARI VE OBASINI ALIP KAYI’YA GELİYO  

Türkiye’nin en çok izlenen, dünyada 85 ülkeyi aşan 3 milyar izleyici kitlesine sahip, yapımcı ve senaristliği Mehmet Bozdağ imzası taşıyan Diriliş Ertuğrul dizisinde, bu hafta çarpıcı bir gelişme izleyicileri bekliyor. Ertuğrul’un ağabeyi Gündoğdu’nun hatunu Selcan, beyi Moğollarla mücadele etmek için kardeşleriyle beraber dağa çekilince, çocukları ve obasını alıp Kayı’ya geliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Gündüz, Irene sayesinde İlbilge’nin elinden kurtulmuş ve kaleye gitmişti. Ertuğrul, Kara Bela ve adamlarını alt etmiş ancak Kara Bela Dragos’la ilgili konuşmadan kendini öldürmüştü. Turgut, sandık ve anahtarın yanı sıra, Evdokya’dan Dragos’la ilgili sırrın olduğu kolyeyi alıp tekfura götürüp içindeki sırrı öğrenmesini istemişti. Tüm bu meselelerin üzerine Emir Bahaeddin, hana gelmiş ve Ertuğrul’dan Gündüz’ü yargılanmak üzere getirmesini istemişti. Ertuğrullara Gündüz’ün yerini haber veren Covan ise ifşa olmaması için Dragos tarafından öldürülmüştü. Onun öldürüldüğü yere gelen Bamsı da Dragos tarafından hançerlenip yaralanmıştı. Turgut, tekfurla görüşmüş ve kolyedeki sırrı bulması için ona kolyeyi emanet etmişti. Tekfur ise bu sırrı öğrendiği anda Lais tarafından öldürülmüştü. Ertuğrul, tekfurun öldürüldüğünü, Gündüz’ün ise kalede tutulduğunu öğrenmişti. Bunun üzerine Lais ile görüşmek için kaleye gitmiş ve Lais ondan Gündüz için fidye istemişti. Aynı zamanda Gündüz’ü fidye vererek almak isteyen İlbilge de buraya gelmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz