Ana SayfaMagazinDidem Soydan Burak Deniz ayrıldı mı? Didem Soydan Burak Deniz neden ayrıldı?

Didem Soydan Burak Deniz ayrıldı mı? Didem Soydan Burak Deniz neden ayrıldı?

Didem Soydan Burak Deniz ayrıldı mı? Didem Soydan Burak Deniz neden ayrıldı?Didem Soydan ve Burak Deniz’in ayrıldığı konuşuluyor. Burak Deniz sevgilisiyle ortak çalıştığı spor hocasını değiştirdi. ünlü Çift sosyal medya hesaplarınından fotoğrafları kaldırdı.

Didem Soydan Burak Deniz ayrıldı mı? Didem Soydan Burak Deniz neden ayrıldı? Didem Soydan ve Burak Deniz’in ayrıldığı konuşuluyor. Burak Deniz sevgilisiyle ortak çalıştığı spor hocasını değiştirdi. ünlü Çift sosyal medya hesaplarınından fotoğrafları kaldırdı.

Didem Soydan Burak Deniz ayrıldı mı

Kısa bir süre önce Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk olan Didem Soydan, evlilikle ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü Manken geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın programında yaptığı açıklamalar çokça konuşulmuş ve eleştirilmişti. YAptığı açıklamaların yankısı sürerken şok bir ayrılık haberi geldi. Gündeme bomba gibi düşen habere göre ünlü manken sevglisiyle yollarını ayırdı.

Didem Soydan Burak Deniz neden ayrıldı

Manken ve model Didem Soydan, katıldığı programda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda Burak Deniz ile olan ilişkisiyle çokça gündeme gelen ünlü manken,”Ailem benden ümidi kesti. Bana geçen gün şey dediler.

‘Biliyorum sen evlenmeyeceksin ama çocuk yapsan’ ben de dedim ki eee anne – babasız nasıl büyüyecek? Onlarda dedi ki ‘siz nasıl büyüdünüz biz bakarız” dedi. Ailesinin kendisinden evlilik dışı bebek yapmasını istediğini söyleyen Soydan’ın bu açıklamasının yankıları sürerken Burak Deniz ile yollarını ayırdığı ortaya atıldı.

Çift aynı spor hocasıyla çalışırken Burak Deniz’in dizideki partneri Alina Boz’un hocasıyla çalışmaya başlaması ayrılık iddialarını kuvvetlendirdi. Ünlü çiftten konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri