Ana SayfaMagazinDidem Soydan'ın fantazi açıklaması ne? Manken Didem Soydan fantazisini açıklayarak herkesi şoke...

Didem Soydan’ın fantazi açıklaması ne? Manken Didem Soydan fantazisini açıklayarak herkesi şoke etti

Didem Soydan'ın fantazi açıklaması ne? Manken Didem Soydan fantazisini açıklayarak herkesi şoke etti! Oyuncu Burak Deniz ile ilişkisi olan manken Didem Soydan'dan çok konuşulacak aşk itirafı!

Didem Soydan’ın fantazi açıklaması ne? Manken Didem Soydan fantazisini açıklayarak herkesi şoke etti! Oyuncu Burak Deniz ile ilişkisi olan manken Didem Soydan’dan çok konuşulacak aşk itirafı!

Didem Soydan’ın fantazi açıklaması ne

Model Didem Soydan, YouTube’daki ‘Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen’ programına konuk oldu. Oyuncu Burak Deniz ile aşk yaşayan manken Didem Soydan, cinsel yönelimi ve fantazileri hakkında konuştu.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Burak Deniz ile koronavirüse yakalanan ve evde tedavi gören Soydan, YouTube kanalında yayınlanan röportajı ile sosyal medyada gündem oldu.

“Cinsel yönelimimi sorguladığım zamanlar oldu”

“Cinsel yönelimimi sorguladığım zamanlar oldu” diyen Didem Soydan, “Bu konuda gizli saklım yok. Benim için bir önem arz etmiyor. Öğrendiklerimiz ve bize öğretilenler arasında uçurumlar var. Bu zamana dek ilişkilerim hep heteroseksüel kişilerle oldu. Ama mesela New Yourk’tayken bir kız, bir erkek gibi peşime düştü. Onunla ilgili hiçbir şey beni ne duygusal ne de cinsel olarak çekti” ifadelerini kullandı.

“Fantezi için özel ayakkabılarım var”

Samimi açıklamalarda bulunan ünlü manken fantazilerinden bahsederken de “Eve ayakkabıyla girmem. Ama fantezi için özel ayakkabılarım var. Zayıf yönlerimle onları göstermeyerek başa çıkıyorum. Annemden böyle öğrendim” diye konuştu.

Sevgili seçimlerinde burçların önemli olduğuna değinen ünlü manken Soydan, “Sevgili seçimlerimde sadece burca dikkat ettim. Belli burçlar benim hayatımda yok. Hayatımda olan insanların hepsi eylül-ocak arası doğmuştur” diyerek herkesi şaşırttı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri