Ana SayfaTürkiyeDidem Soydan hastaneye kaldırıldı!

Didem Soydan hastaneye kaldırıldı!

Didem Soydan neden hastanelik oldu. Didem Soydan önceki akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Didem Soydan'a ne oldu merak konusu.

Didem Soydan neden hastanelik oldu. Didem Soydan önceki akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Didem Soydan’a ne oldu merak konusu. Soydan’ın apandistinin patladığı öğrenildi.

Didem Soydan neden hastaneye kaldırıldı?

Ünlü manken Didem Soydan önceki akşam acil hastaneye kaldırıldı. Sevgilisi Burak Deniz’le geldiği hastanede apandisit ameliyatı olan Soydan, bir gece hastanede müşahede altında kaldı.

Hastane çıkışı Nişantaşı’nda bulunan evine istirahat için giden Soydan’ı sevgilisi Burak Deniz, yalnız bırakmadı. Sevgilisinin evinden çıkarken görüntülenen Deniz, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmadı. Didem Soydan’ın sağlık durumu hakkında bilgi veren Deniz, “Apandisit şikâyetiyle hastaneye gittik. Gereken önlemler alındı şuan sağlık olarak iyi durumda dedi.

View this post on Instagram

DİDEM SOYDAN APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI! Oyuncu Didem Soydan önceki akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Sevgilisi Burak Deniz'le geldiği hastanede apar topar apandisit ameliyatı olan Soydan, bir gece hastanede müşahede altında kaldı. Hastane çıkışı Nişantaşı'nda bulunan evine istirahat için giden Soydan'ı sevgilisi Burak Deniz, yalnız bırakmadı. Sevgilisinin evinden çıkarken görüntülenen Deniz, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmadı. Didem Soydan'ın sağlık durumu hakkında bilgi veren Deniz, "Apandisit şikâyetiyle hastaneye gittik. Gereken önlemler alındı şuan sağlık olarak iyi durumda dedi. AYAĞA KALKACAK HALİ YOK Sağlık durumu iyi olan Didem Soydan'ın ayağa kalkmakta zorlandığı ve güzel mankene ablasının rafakat ettiği öğrenildi. Soydan'ı akşam saatlerinde ziyaretine ise yakın arkadaşı Umut Eker geldi. #didemsoydan #burakdeniz #magazin #uçankuştv

A post shared by UçanKuş TV (@ucankustv) on

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri