Ana SayfaMagazinDilan Çiçek Deniz yeni bir aşka yelken açtı! Dilan Çiçek Deniz yeni...

Dilan Çiçek Deniz yeni bir aşka yelken açtı! Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim?

Dilan Çiçek Deniz yeni bir aşka yelken açtı! Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim? Kısaca süre önce sevgilisi Alihan Aloğolu'ndan ayrılan Dilan Çiçek Deniz yeni bir aşka yelken açtı. Eski aşkını çabuk unutan Dilan Çiçek Deniz, İzlanda'lı reklam yönetmeniyle aşk yaşıyor.

Dilan Çiçek Deniz yeni bir aşka yelken açtı! Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim? Kısaca süre önce sevgilisi Alihan Aloğolu’ndan ayrılan Dilan Çiçek Deniz yeni bir aşka yelken açtı. Eski aşkını çabuk unutan Dilan Çiçek Deniz, İzlanda’lı reklam yönetmeniyle aşk yaşıyor.

Dilan Çiçek Deniz yeni bir aşka yelken açtı

Yer aldığı Alev Alev dizisindeki performansıyla dikkat çeken Dilan Çiçek Deniz kısa sürece Alihan Aloğlu’yla ayrıldığını söylemişti.

Alihan Aloğlu’nun ailesiyle tanışıp birlikte yiyen Dilan Çiçek Deniz’in evlenmesi beklenirken ayrıldıkları açıklaması yapmıştı. Aloğlu ile neden ayrıldıkları merak edilen Deniz, eski aşkını çabuk unuttu.

Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre ünlü oyuncu iki haftadır İzlanda’lı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile birlikte.

Daha önce evlenen 37 yaşındaki yönetmenin ayrıldığı eşinden 3 çocuğu var. Saevarsson’ın Dilan Çiçek DEniz ile görüşmek için sıksık Türkiye’ye geldiği öğrenildi.

 

 

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri