Ana SayfaMagazinDilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim? Dilan Çiçek Deniz yönetmen Thor Saevarsson...

Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim? Dilan Çiçek Deniz yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşıyor

Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim? Son olarak Alev Alev dizisinde Rüya karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, yeni bir aşka yelken açtı. Deniz'in İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsoson ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Detaylar haberimizde…

Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim? Son olarak Alev Alev dizisinde Rüya karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, yeni bir aşka yelken açtı. Deniz’in İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsoson ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Detaylar haberimizde…

Dilan Çiçek Deniz yeni sevgilisi kim

Magazin Gastesi adlı instagram hesabının yaptığı habere göre; Dilan Çiçek Deniz yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşıyor. Alihan Aloğlu’yla ilişkisini noktalayan Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile yeni bir aşka yelken açtı.

37 yaşındaki İzlandalı yönetmenin ayrıldığı eşinden üç çocuğu var. Saevarsson, hem reklam filmi çalışmaları hem de Dilan Çiçek Deniz’le görüşmek için son dönemde sık sık Türkiye’ye geliyor.

https://www.instagram.com/p/CRBCIEwjL__/

Dilan Çiçek Deniz kimdir

28 Şubat 1995 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’tir. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldı.

17 yaşındayken Liseler Arası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü aldı. Ege Üniversitesinde turizm rehberliği okurken asıl istediği bölümün karşılaştırmalı edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur. 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri