Ana SayfaMagazinDilan Çıtak Tatlıses sevgilisinden neden ayrıldı? Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter...

Dilan Çıtak Tatlıses sevgilisinden neden ayrıldı? Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter yine ayrıldı

Dilan Çıtak Tatlıses sevgilisinden neden ayrıldı? Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter yine ayrıldı! İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sevgilisi Levent Dörter ile yine ayrılık kararı aldı. Detaylar haberimizde.

Dilan Çıtak Tatlıses sevgilisinden neden ayrıldı? Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter yine ayrıldı! İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sevgilisi Levent Dörter ile yine ayrılık kararı aldı. Detaylar haberimizde.

Dilan Çıtak Tatlıses sevgilisinden neden ayrıldı

Uzun yıllardır çalkantılı birliktelik yaşayan Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter, ilişkilerine bir kez daha nokta koydu. Geçtiğimiz aylarda, evlilikle ilgili “Biz bu yola girmek istiyoruz ama şanssızlıklar oluyor, akışına bıraktık” diye konuşan müzisyen ikili, fikir ayrılıkları nedeni ile yollarını ayırma kararı aldı.

Dilan Çıtak ve Levent Dörter, biten ilişkilerinin ardından sosyal medyada birbirilerini takip etmeyi bıraktı ve birlikte oldukları fotoğraflarını da kaldırdı. Bir dargın bir barışık çift, geçtiğimiz yıl Eylül ayında nikah masasına oturacaklarını söylemiş ancak pandemi nedeniyle düğünlerini ertelemişlerdi.

“En büyük aşkı ve sevgiyi bende yaşadı”

Levent Dörter, “Bir imzalık işimiz var, o imzayı da en güzel anda, moraller yerine geldiğinde sizleri de şahit yaparak atmak istiyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Dilan Çıtak, çarpıcı bir itirafta bulunarak, ilişkilerinin başlarında sevgilisinin kendisini aldattığını söylemişti. Çıtak, “Ben bu konularda daha çok psikolojik yaklaşırım. Bunun psikolojisine inmek isterim çünkü bunu kimse sebepsiz yapmaz.” demişti.

Dörter ile ilgili, “En büyük aşkı ve sevgiyi bende yaşadı” ifadelerini de kullanan Çıtak, “Ben çekilmez bir kadınım. Levent gibi sadece sakinlik ve özgürlük isteyen bir adam için başına gelmiş en büyük belayım. O yüzden bana katlanıyorsa ben onun için gerçekten özelim” şeklinde konuşmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri